16 Тра 2024, 13:27

UAnimals присвятив дроп тваринам, що чекають на своїх господарів з полону

У четвер, 16 травня, благодійна крамниця Animalism by UAnimals презентувала дроп у колаборації Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Два роки тому захисники Маріуполя, виконуючи наказ, вийшли з «Азовсталі». І саме звідтоді понад 900 цих військових — у полоні. На повернення героїв чекає ціла країна, їх рідні та близькі, а також тварини, яким присвячений новий дроп.

Війна неодноразово показала, якими щемливими та тісними є зв’язки між людьми та їхніми тваринами. І водночас ми бачимо, наскільки крихкі життя під час війни. Ця колекція має нагадати всім нам про цінність кожного життя, за яке борються наші військові та всі українці.
Елеонора Ханіна
керівниця Animalism

Малюнки для нової колекції створила керівниця Асоціації родин захисників «Азовсталі» Катерина Прокопенко. Українська ілюстраторка, громадська діячка та дружина Дениса «Редіса» Прокопенка зобразила реальних тварин, які чекають на своїх людей із полону: пітбулька К’яра — на Тараса, кішка Марта — на Олександра, вівчарка Локі — на Петра. А пес Рем та мишка Маша померли, не дочекавшись зустрічі зі своїми господарями — військовими Сергієм та Валентином.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь
Цією колекцією я хочу нагадати про тих, хто два роки зазнає тортур у російській неволі. Це справжні герої та патріоти України та, як видно з історій їхніх домашніх тварин, — люди з великими серцями. Я попросила, аби прибуток від колекції йшов на порятунок тварин. Нехай це стане символом того, що ми боремось за повернення тих, хто захищає кожне життя в Україні.
Катерина Прокопенко
ілюстраторка та громадська діячка

Прибуток від колекцій крамниця спрямує у благодійний фонд UAnimals на порятунок тварин від війни.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео