11 Мар 2019, 08:50

У Харкові відбудеться майстер-клас, присвячений новому виміру комунікацій для соціальних змін.

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, ЮНІСЕФ в Україні та MMR проводять SHKALA — Форум з комунікацій для соціальних та поведінкових змін, який відбудеться 30-31 травня у Києві. З метою обміну досвідом та найкращими практиками з комунікацій команда Форуму проводить регіональні майстер-класи у п’яти містах України: Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та Києві.

Наступний захід відбудеться у Харкові 22 березня за підтримки Школи маркетингу та комунікацій «Багаж» і буде присвячений новому виміру комунікацій для соціальних змін. 


На майстер-класі ви дізнаєтеся про:


* помилки та можливості у комунікаціях для громадських організацій від Світлани Доценко, координаторки з комунікацій Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні;

* найкращі світові та українські соціальні творчі кампанії 2018 року від Макса Бурцева, власника і креативного директора рекламної агенції Arriba!, власника школи маркетингу і комунікацій «Багаж». Він також є співзасновником Hotspot School of English, лектором Києво-Могилянської бізнес-школи та членом Клубу арт-директорів України.


ДАТА:
22 березня 2019 року


ЧАС:
10:00 – 13:00 (перед початком заходу гості зможуть познайомитися за кавою)


МІСЦЕ:
Школа маркетингу та комунікацій «Багаж»


АДРЕСА:
м. Харків, провулок Лопанський, 2/2

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. А як пройшов майстер-клас у Львові, можете дізнатись за посиланням.

За оновленнями щодо Форуму «SHKALA. Вимір комунікацій для соціальних змін» можна стежити у Facebook.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео