26 Апр 2022, 12:54

Трамп відмовився повертатися в Twitter після покупки компанії Маском

Навіть якщо Ілон Маск зможе відновити обліковий запис колишнього президента Дональда Трампа в Twitter, Трамп не повернеться на платформу — принаймні, так він сказав Fox News у понеділок.

Замість того, щоб твітити зі своєї раніше улюбленої платформи, Трамп запевнив Fox, що він офіційно почне публікувати «правду» у своєму додатку для соціальних мереж Truth Social протягом наступних кількох днів.

«Я не піду в Twitter, я залишаюся на TRUTH. Я сподіваюся, що Ілон купляє Twitter, щоб покращити його, і він хороша людина, але я буду залишатися на TRUTH», — заявив Дональд Трамп.

Новость по теме
Ілон Маск купив Twitter за 44 млрд доларів

Оголошення Трампа з’явилося після того, як Маск виграв тендер на те, щоб зробити Twitter приватним за $54,2 за акцію. Майже два тижні Маск маневрував, щоб придбати компанію, яку він називає «цифровою міською площею».

Twitter став дуже нудним. Вони позбулися багатьох хороших голосів у Twitter, багатьох своїх консервативних голосів.
Дональд Трамп

Соцмережа Трампа Truth Social офіційно запущена у березні, але зіткнулася зі значними технічними проблемами, які зробили платформу майже непридатною для використання. Випуск був зіпсований збоями та великим списком очікування для користувачів, які прагнуть створити облікові записи. Але після переходу на нові хмарні сервіси Truth Social працює досить гладко з суботи, і його користувачі тепер можуть завершити реєстрацію своїх облікових записів.

Трамп сказав, що керований Маском Twitter не становитиме значної конкуренції Truth.

Нагадаємо, що Трампа назавжди відсторонили від Facebook, Instagram та Twitter після заворушень у Капітолії 6 січня 2021 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео