22 Кві 2024, 17:08

Tinder дозволив користувачам ділитись планами на побачення зі своїми друзями

Нерідко люди роблять скриншоти профілів знайомств і надсилають їх своїм друзям і близьким, щоб отримати зворотний зв’язок або повідомити, з ким вони зустрічаються на вихідних.

Відтепер користувачі Tinder можуть ділитися своїми планами на побачення прямо із застосунку завдяки новій функції під назвою «Share My Date».

Користувачі зможуть надсилати посилання, яке містить детальну інформацію про майбутнє побачення, включаючи ім’я пари, місце зустрічі, дату і час. Також є можливість написати примітку внизу. Посилання можна надсилати за 30 днів до дня зустрічі, і вони доступні для редагування, тому користувачі можуть оновлювати інформацію, коли захочуть.

Посилання «Share My Date» доступні для перегляду всім одержувачам, в тому числі тим, хто не є користувачами Tinder. Друзі, які мають обліковий запис Tinder, можуть переглядати повний профіль пари, але не можуть взаємодіяти з нею, в тому числі надсилати їй повідомлення. Не-користувачі бачать обмежену версію профілю у своєму браузері, маючи змогу бачити лише фотографії, ім’я та вік користувача.

Як і функція Tinder «Matchmaker», яка дозволяє друзям користувача пропонувати потенційні пари, посилання «Share My Date» втрачає чинність через певний період часу. За словами представника компанії, це робиться для того, щоб не заохочувати людей ділитися інформацією в соціальних мережах.

Нова функція була натхненна даними користувачів Tinder — 51% самотніх людей віком до 30 років повідомляють друзям деталі своїх побачень заздалегідь.

«У Tinder ми продовжуємо випускати нові функції, які спрямовані на створення веселого, безпечного і шанобливого досвіду для всіх, — сказала операційна директорка Tinder Мелісса Хоблі. — Обговорення планів з друзями та родиною — це перевірений часом ритуал знайомств. «Share My Date» впорядковує цей базовий обмін інформацією, щоб одинокі люди могли відразу перейти до найцікавішої частини — від вибору одягу до підготовки тем для розмови».

У найближчі місяці нова функція буде доступна у США, Великобританії, Австралії, Канаді, Франції, Іспанії, Італії, Нідерландах, Індії, Німеччині, Ірландії, Японії, Бразилії, Сінгапурі, Швейцарії, Мексиці, Кореї, В’єтнамі та Таїланді.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео