14 Сер 2023, 12:08

Telegram дозволить публікувати Stories усім користувачам

Засновник Telegram Павло Дуров заявив, що месенджер уже впроваджує функції сторіз для усіх користувачів. Раніше їх могли публікувати лише ті, хто мав преміум-підписку.

Новина за темою
Telegram запустить власні Stories

Однак підписники Telegram Premium отримають більше функцій. Наприклад, вони можуть дивитися чужі сторіс анонімно і зберігати їх в пам’ять пристрою. Клікабельні посилання і форматування тексту — теж тільки для підписників Telegram Premium.

Функція Stories для звичайних користувачів стане доступною в оновленні Telegram 10.0. Після завершення періоду бета-тестування вони зможуть переглядати та публікувати історії, використовуючи опції месенджера, призначені для цього.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Застосунок дає змогу регулювати тривалість публікації історії — замість звичайних 24 годин, як на інших платформах, можна обрати тривалість від 6 до 48 годин. Також можна позначати інших користувачів, ділитися посиланнями та записувати історії за допомогою обох камер одночасно.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео