05 Июл 2022, 12:40

Spotify тестує функцію запису подкастів

Spotify тестує нові інструменти, які дозволять користувачам записувати, редагувати та публікувати подкасти прямо в програмі. Компанія представила цю функцію у Новій Зеландії минулого місяця. Це усуне необхідність в окремому додатку Anchor, що належить Spotify, для запису та публікації подкастів.

Виконавчий директор Spotify і співзасновник Anchor Майкл Міньяно, який йде у відставку, відзначив запуск цієї функції і сказав, що це дозволить користувачам створювати епізоди без додаткових інструментів або обладнання. Він приєднався до компанії стрімінгового аудіо після того, як вона придбала Anchor у 2019 році.

Якщо у користувача є ця функція, він побачить кнопку + поруч із «Ваша бібліотека» у нижній панелі на головному екрані. Натиснувши на неї, з’являться варіанти «Записати подкаст» або «Створити список відтворення».

На даний момент немає подробиць, чи доступний цей інструмент для користувачів на інших ринках і як можна отримати доступ до аналітики для свого подкасту.

Spotify протестував ще одну кнопку «Створити подкаст» у 2019 році, але замість того, щоб надавати інструменти у додатку, на той час він пропонував користувачам завантажити Anchor.

Минулого місяця генеральний директор Даніель Ек сказав, що хоча компанія знаходиться в режимі інвестування в підкасти, вона вважає, що вертикаль має потенціал для валового прибутку в розмірі 40-50%. Компанія заявила, що торік зареєструвала дохід від підкастингу у розмірі 215 мільйонів доларів після того, як за останні кілька років інвестувала у цей сектор понад 1 мільярд доларів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео