15 Бер 2023, 13:00

Розробник ChatGPT анонсував випуск вдосконаленої версії ШІ, яка аналізує зображення

Розробник ChatGPT компанія ОpenAI анонсувала випуск більш потужної та більш вдосконаленої версії штучного інтелекту — GPT-4. Тепер нейромережа може аналізувати не тільки текст, але й картинки.

Нова версія GPT буде «креативнішою та більш придатною для співпраці» та зможе розвʼязувати «складні проблеми з більшою точністю».

Тепер можна буде використовувати зображення як вхідні дані та комбінувати їх з текстом. Нейромережа може розуміти, що зображено, та враховувати малюнки та схеми при розвʼязанні задач. Вона може пояснювати дані, подані як діаграми. Робота із зображеннями перебуває на стадії закритого тестування і поки недоступна загалу.

Компанія OpenAI відкрила список очікування на API GPT-4. Крім того, модель зможуть протестувати користувачі преміум-версії чат-боту компанії ChatGPT Plus.

Як заявляє компанія, попри свої нові можливості GPT-4 має ті ж обмеження, що й попередні моделі GPT. Оновлений ШІ досі ненадійний (він викривляє факти та припускається помилок у судженнях).

Проте розробники заявляють, що у GPT-4 значно менше недоліків, ніж у попередніх моделей (які самі вдосконалювалися з кожною ітерацією). За їхніми даними, GPT-4 показав на 40% вищі результати, ніж GPT-3,5 за результатами тестів оцінки фактології.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео