01 Гру 2022, 16:26

Ролик показав, як технології Apple допомагають людям з інвалідністю

Важко описати життєво важливу роль доступних технологій у повсякденному житті для їх користувачів, але нещодавно випущений компанією Apple короткометражний фільм «The Greatest» розповів про це.

Відео було зняте людьми з інвалідністю, людьми, які щодня використовують такі технології, як смартфони, годинники та планшети, щоб робити набагато більше, ніж просто дзвонити та сидіти в інтернеті.

Підкреслюючи такі функції, як Assistive Touch і Door Detection на iPhone, повідомлення про розпізнавання звуку на Apple Watch і Speak Selection для користувачів iPad, відео також є чудовим аналізом безмежного потенціалу технологій, а також відданості Apple робити свої власні продукти доступними для всіх.

На екрані глядачі спостерігають за днем ​​із життя семи користувачів Apple, які використовують усю різноманітність технологій Apple та доступні системні налаштування, а за лаштунками креативні зусилля очолила команда людей з інвалідністю. До них входять також креатори, які стоять за саундтреком до фільму. Це продюсер Кола Бой та піаніст Метью Вітакер.

Apple також випустила аудіоверсію фільму, щоб привернути увагу до потреб сліпих глядачів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео