21 Чер 2024, 17:46

GEMAwards, підготовка до MRKTNG марафону, Каннські леви. Ретроспектива тижня з Надією Сперчун

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Надія Сперчун, директорка з маркетингу телеканалу ТЕТ. Надія має понад 12-річний досвід роботи у сфері маркетингу, а її професійна кар’єра пов’язана з брендами Sanahunt та телеканалом ТЕТ. За показниками BIG DATA у 2022 році ТЕТ увійшов у п’ятірку найкращих каналів країни та посів третє місце серед каналів поза Марафоном, а кампанія #ЯЖЕБАТЬ увійшла у шортлист Promax Europe Awards 2022.

Як минув тиждень?

Нещодавно ми з командою повернулись з GEMAwards, це найвища нагорода в області маркетингу розваг. GEMAwards збирає маркетологів та креативних представників провідних європейських медіабрендів. Захід проходив в Амстердамі, тому поїздка була ще приємнішою. Ми змогли надихнутися найкращими європейськими телевізійними промокейсами, відвідати музеї, насолодитися красою міста і, звісно, дорогою, яка тепер займає два дні в одну сторону (#грьобанарусня). 

Буду ділитись нашим досвідом зміни позиціонування від гумористичного каналу до сімейного.

Також цього тижня проводила лекцію «Просування контенту: Instagram, Facebook, TikTok» для школярів нашої 1+1 media school. Тримати увагу підлітків майже 2 години — це завжди цікавий виклик 🙂 Активно готуюсь до виступу на МRKTNG марафоні, де 1+1 media є генеральним інформаційним партнером, а модеруватимуть подію ведучий «Ближче до зірок» на ТЕТ Нікіта Добринін, ведуча 1+1 Марафон Ірина Прокоф’єва та ведучий 1+1 media Володимир Рабчун. Я ж буду ділитись нашим досвідом зміни позиціонування від гумористичного каналу до сімейного, сподіваюсь, буде цікаво. 

Ну і після невеликої відпустки завжди тебе чекають багато-багато зумів, між ними готуємось з командою до старту осіннього сезону каналу. Зараз активний процес зйомок контенту, який глядач побачить вже цієї осені. 

Відкриття тижня

Люди стають добрішими.

Люди стають добрішими. Я була в команді підтримки нашої збірної, тому що всі ми іноді даємо в штангу. Тішусь, що моя команда (людей, які втомились від злості і хейту) зростає. 

Що дістало за тиждень?

На першому місці русня. Це база.

Також дістало те, що неможливо викликати таксі в понеділок. На вихідні я, як правило, їду за місто до батьків, а в понеділок повертаюсь назад. І таксі — це нереально. По-перше, дуже дорого. Дорожче, ніж в будь-який інший день, окрім вечора п’ятниці, коли всі їдуть за місто. По-друге, 40-50 хвилин ти просто викликаєш таксі. Навіть якщо ти замовиш його з вечора (я часто так роблю) на якийсь певний час, то за 10 хвилин до того, як маєш виїхати, тобі прийде повідомлення про скасування. Це мене дістало.

Музика тижня

ВІА «Гуцулочки» — Анничка.

Що почитати?

Почала в дорозі до Амстердама читати книгу «Заборонений. Історія життя і боротьби Василя Стуса», зараз дочитую. Можу її рекомендувати.

Що подивитися?

Нещодавно вийшли нові серії «Бріджертонів», тому я якраз на тижні дивилась частину нового сезону, найменше сподобався цей сезон.

Також подивилась «Фуріоза: Шалений Макс» — класний блокбастер, в якому все зроблено гарно.

Ще подивіться «Ти мене любиш?» Тоні Ноябрьової, була давно на допрем’єрному, це топ. Звісно, ТЕТ рекомендую дивитися, завжди. 

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  1. Календар, там же й пошта.
  2. Telegram.
  3. Instagram.

Поради, куди піти

Sheepland — ферма у Васильківських Карпатах на Київщині. Вівці класні, природа класна, максимальна рекомендація. 

Сама піду й вам рекомендую на виставку «Протагоністи. Живописний заповідник / Паризька комуна» від Наталії Пирогової в «Українському Домі». І на ВДНГ грати в паддл теніс і потім сидіти з чимось смачненьким біля озера з качками та лебедями. 

Плани на вихідні

Власне, хочу сходити на виставку в «Український Дім». Зараз проходять Каннські леви, планую подивитись їх у записі. І поїду за місто до батьків, класно було б дивитись серіали, їсти і спати 🙂 Проте буду готуватись до виступу на МRKTNG марафоні, який пройде 25 червня, буду рада там побачитись. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео