01 Вер 2023, 13:42
PR

Хочеш дізнатись — запитай, люди — круті. Ретроспектива тижня з Анею Знамеровською

Як минув робочий тиждень та які плани на вихідні, розповідає Аня Знамеровська, незалежний PR Lead (ex Head of PR в Netpeak).

Як минув тиждень?

Іду у вихідні з прийняттям важливого рішення — все ж таки відкриваю піар-агенцію. Фактично вона вже існує більше трьох місяців, але я всю цю діяльність просто називала «тепер я ФОП і в мене є невелика команда» 😅 А в понеділок просто й так легко прийняла рішення, що час усі ці стосунки оформити офіційно. 

У понеділок просто й так легко прийняла рішення, що час усі ці стосунки оформити офіційно. 

Зараз думаємо з командою над назвою, промальовуємо варіанти айдентики, створюємо шаблон презентації, шукаємо рефи для сайту. І, звичайно, продовжуємо реалізовувати проєкти для клієнтів. Найцікавішим у цьому процесі бачу публікацію кейсів. Це не стільки про структурний опис нашої роботи, а ще й про рефлексію — подивитися ніби ще раз зі сторони на свої ж реалізовані проєкти й зрозуміти «а що б ще ми хотіли реалізувати», «чи в тому напрямку ми рухаємося». Корисна вправа. 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Відкриття тижня

Хочеш дізнатись — запитай. Думаючи над назвою агенції, я вирішила просто запостити віконце для відповідей в інсті. І люди накидали достатньо «робочих варіантів», які ми зараз і пропрацьовуємо. Тому що люди — круті.

А ще згадала, що в мене є тг-канал на 48 (!) підписників, який створила у 2019 році — вирішила його відновити, записуючи кружечки туди. 

Що дістало за тиждень?

Спека й русня. Останні літні дні буквально спалювали: у контексті жари це мінус, у контексті русні — плюс.

Музика тижня

Леді Джанк! Це ранній проєкт сучасного виконавця Ницо Потворно. Мої улюблені пісні: «Cумно», «Нікуди тікати», «Знову і знову». Коли слухаю, щиро не розумію людей, які досі вважають, що немає класної української музики.

Що почитати?

Домашня бібліотека тільки починає формуватись друкованими книгами, і одразу всі українською (до 2022 року я говорила й читала російською). Тому вона невелика, але вже є певні класичні й сучасні скарби:

  • «Брама Європи» Сергія Плохія про історію України від скіфських воєн до Незалежності. Дуже доступно пояснює причинно-наслідкові зв’язки і як минуле тісно переплітається з сьогоденням. Це про нас, тому просто треба читати й знати. 
  • «Більше ніж сервіс» Артура Лупашко. Це, до речі, єдина книга, яку я забрала з собою з останнього Книжкового арсеналу. Тут зібрані 20 прикладів українського сервісу в різних бізнесах. Надихає, наші — круті. Але по формату більше схоже на збірку інтерв’ю, які зазвичай друкують в ЗМІ, ніж на повноцінну книгу. 
  • $100M Offers: How To Make Offers So Good People Feel Stupid Saying No Алекса Хормозі. Ще сама не читала, мені її порадив друг. Книга про ціноутворення та оффери в бізнесі — дуже актуально зараз особисто для мене. 

Що подивитися?

Ми з командою робимо ютуб-шоу про вигадування ідей — ШТОРМНАДО. Раджу дивитися останні два випуски про те, як відмовитися від російської музики та як повернути українців додому — вважаю їх сенсовними, актуальними і смішними. А якщо ви хочете стати героєм шоу чи запропонувати тему брифу — напишіть мені! 

Ваш топ-3 застосунків на телефоні

  • Google Calendar — якщо чогось немає в календарі, цього немає в житті. Серйозно, навіть зустрічі з друзями.
  • Monobank — я ФОП, пам’ятаєте?))) 
  • Telegram — усі клієнти, партнери, команда, друзі — там.

 Плани на вихідні. Поради, куди піти

  • Так, ну точно треба йти в один із днів на Кураж. Я особисто буду ходити десь по барахолці й вишукувати красиву вінтажну біжутерію. 
  • Ще раджу піти на Скеледром в Boulder Space. Я була поки один раз, і це кайф: розвантажує голову, навантажує тіло, але взуття дуже незручне. Але ви все одно підіть. 
  • І зловіть перші теплі дні осені на вейкборді на STAV14: там і для новачків, і для більш досвідчених є. Тільки оберіть й забронюйте собі інструктора. 

Розкажіть друзям про новину

Нове відео