07 Бер 2023, 11:28

Олеся Стойко очолила Havas PR Ukraine

Олеся Стойко стала керуючим партнером агенції Havas PR, що входить у групу компаній Havas Village Ukraine. Під її управлінням також залишається PR-агенція PointeR Agency.

У результаті партнерської угоди, PointeR Agency приєднується до Havas Village Ukraine. Обидві PR агенції збережуть свої команди та будуть діяти на ринку як окремі компанії – кожна зі своїм позиціонуванням та спеціалізацією.

«Перед українськими клієнтами стоять надзвичайні виклики. Українських бізнес попав у ситуацію ідеального шторму: в часі і просторі збігся комплекс екстремальних факторів. Саме тому рішення мають бути комплексними і професійними. В той же час, треба знаходитись на вістрі інновацій, через злам парадигми комунікаційної індустрії. Ми раді вітати в команді Олесю, яка посилить експертизу команди агенції в ключових напрямках, пропонуючи клієнтам комплексні та іновативні рішення», – сказав президент Havas Village Ukraine Юрій Когутяк.

«Маркетинговий ринок та комунікації в цілому дедалі більше вимагають залучення багатьох суміжних інструментів з окремою увагою до PR. Це запит сучасності та клієнтів. Щоб відповідати йому ми підсилюємо нашу PR складову експертом з відповідними компетенціями і досвідом. Це дуже хороший сигнал для наших поточних та майбутніх клієнтів. Адже ми, як завжди, демонструємо, що готові до втілення найскладніших сучасних інтегрованих проектів», – додала керуючий партнер Havas Village Ukraine Наталія Морозова.

Havas Village Ukraine, як частина глобальної групи є носієм найновіших знань та механік сучасної комунікації, які впроваджуються по всьому світу. Працювати в такій команді – це чудовий шанс перебувати на «вістрі трендів» та пропонувати клієнтам рішення, що не обмежуються українським ринком. Ми поставили собі амбітну мету: не просто надавати якісні та ефективні сервіси для бізнесу та організацій, але й стати найкращими в цьому. І я впевнена, що разом із іншими сильними експертами в групі ми її досягнемо.
Олеся Стойко
керуючий партнер Havas PR Ukraine та PointeR Agency

Олеся Стойко має понад 20 років досвіду в комунікаціях. Працювала в журналістиці, PR-директором топових на своїх ринках українських та міжнародних компаній, експерткою з комунікацій проектного офісу ОБСЄ в Україні. Консультантка МСБ в рамках програми «Мери за економічне зростання» від Європейського союзу. У 2012 році стала засновницею PointeR Agency – компанії, що входить в ТОП-10 PR-агенцій України.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео