09 Тра 2022, 14:57

Новий візуальний образ України: друга порція креативів

У квітні редакція MMR запропонувала креативникам візуалізувати нові цінності держави та кожного з нас. Першу порцію креативів можна переглянути тут.

Ділимося з вами другою порцією креативів та легендами-супроводом до них:

 • Шевченко: Нас, українців, планують знищити як націю і цинічно називають то «денацифікацією». Ми ж у відповідь відчайдушно б’ємося. Масово переходимо на українську. Захищаємо пам’ятники мішками з піском. І цим виражаємо свою любов і шану цінностям, які виховали нас настільки волелюбними і безкомпромісними, щоб посилати «на*уй» навіть такого ворога, як рф. Тож не дочекаються. От і наш Тарас Григорович саме про це: що б там рашисти не задумали під тією своєю «денацифікацією» — хрін їм!
Автор: VMLY&R
 • Серце України: Вдершись на нашу землю, рф отримала шалений спротив. З ворожою армією в нас воюють усі — від військових до фермерів. І роблять це так відчайдушно, що подих перехопило в усього світу. Від історій про українців, які голіруч зупиняють танки. Проклинають озброєних вояків прямо в очі. І хай би там як лячно не було, тримають оборону до останнього. Так, перемогу в цій війні виборюють звичайні українці — люди з плоті й крові. Але з надзвичайно хоробрими серцями.
Автор: VMLY&R
 • Інша Ї: На чому тримається російська пропаганда? На міфах, що української нації не існує, а українська мова — лише діалект російської. А як пояснити існування унікальної літери «Ї», якої немає в жодній іншій абетці? А якщо цю літеру перевернути, вона набуває й зовсім іншого графічного символізму незламності українського духу!
Автор: VMLY&R Commerce
 • Паспорт: Українці куленепробивні. Наша хоробрість, наша сила та національна ідентичність сильніші за кулі. Паспорт українця і є наша секретна зброя проти російської навали — сильніша за будь-які броніки. І тому нас не здолати.
Автор: VMLY&R Commerce
 • «Не работает ларек, потому что Рагнарек»: Моя мрія — побачити Москву такою, як зараз наші Харків, Суми, Маріуполь, Волноваха, Охтирка, Ізюм, Чернігів, Ірпінь, Буча тощо… Ragnarøk у скандинавській міфології — битва наприкінці світу. В останній битві боги зійдуться з силами зла, своїми одвічними ворогами: чудовиськами та гігантами (йотунами), а також люди проти людей та мерців.
Автор: Олександр Нікітюк
 • «Українська Перемога»: «Згинуть наші воріженькі, як роса на сонці…». Є ще в якійсь мові така лагідна форма для слова «ворог»?! Чому Павло Чубинський обрав саме це слово, хіба воно характеризує цих нелюдей, орків, свинособак? Навіть ці назви занадто м’які для них(((( Малюнок намальовано після бомбардування пологового будинку в Маріуполі. Ця новина викликала у мене таку ненависть до російської влади та армії, що заспокоїтись мені допомогло тільки малювання Української Перемоги.
Автор: Олександр Нікітюк
 • «Лишивши морок у забутті, проб’ється мир сонячним промінням»: Я обираю «світанок»… Досить боятись, воно як є! Бо чесно з собою можу говорити, і чую кожного, і маю вибір. Мій вибір — Бути! Собою бути! Часом некомфортною, гоноровою… часом не знати, йти напомацки, признавати помилки та створювати своє… черпати досвід та не повторювати… падати та вставати! Я обираю шлях майбутнього! Свій шлях! Де за кожен свій крок тільки я несу відповідальність! Я — Українець = Я — Україна.

  Лишить собі свій «мір»! І не забудьте зачинити за собою двері! Бо в країні, де живуть вільні люди, немає місця тим, хто перекладає відповідальність, хто руйнує, нівечить, хто сліпий розумом, німий душею. Адже не може любити той, хто тої любові не знав! Адже вільним не буде той, хто згоден, коли його ім’я «ніхто».
Автор: Superheroes.ua
 • «Лелекою здіймається в небо Мрія»:

  Лелека… Птах, що має дім! Дім, куди завжди повертається. Дім, який пам’ятає. Дім, який оберігає. 
  Птах, що є вісником добра. 
  Птах, що дарує надію.
  Птах, що розуміє всіх, та має свою мову.

  У кожного Українця є свій Леля: 

  Янгол-Охоронець
  За спиною кожного українця здіймаються крила Лелеки, огортаючи тіло, оберігаючи щиро, як символ Батьківщини, дому, рідних, душі, сили, надії… Чи ти пригортаєш дітей у чужому краю — з тобою крила лелеки… огортають надією, що ось-ось ти повернешся додому… Ти зі зброєю… ідеш вперед… навкруги смерть, біль, та ти відстоюєш промінь світла, життя, кожен клаптик дому, кожне життя людське… впевнено чи вперше, знаєш чи ні, але борониш… рідні так далеко, ти один… поруч побратими… і ніби разом, та кожен самотній… та в один момент ти розумієш, що захищений… саме крила лелеки оберігають тебе щитом… огортають ковдрою спогадів… обіймами родини… думками про дім… снами, де ти знову маленький і босоніж біжиш по татовому садку… рідні обійми — це крила лелеки… 

  Леля-Щит
  Часом Лелею здіймається душа захисника… до неба… до пращурів… здійнявшись, продовжує оберігати…душа лелечими крилами закриває небо над нами…

  Леля-Життя
  Лелекою повернеться життя до України! У кожну родину, що втратила чи чекає, Леля принесе життя, нове життя.

  Леля-Відродження
  І повернемось Лелеками до свого дому, та відродимо себе знову…

  Леля-Оберіг
  І запанує життя там, куди принесли смерть… бо Леля повернувся до свого гнізда ..

  Леля-Мрія
  Бо здіймається в небо попри все!

  Лелека — єдиний птах, який точно знає, де його дім! Так само, як і кожен українець…
Автор: Superheroes.ua
 • Коли “друга армія світу” напала на 22-гу у списку, але щось пішло не так 😅 Виявилось, що армія «вєлікой дєржави»» — не більше, ніж роздута мильна бульбашка, яка луснула від гніву українського народу! 👊🏻

  Українці щодня несамовито борються за свою свободу та державу, чим викликають неабияке захоплення і повагу всього вільного демократичного світу! Завдяки цьому в Urban Dictionary з’явилось слово, присвячене Україні. Це слово — “Ukrained”, що дослівно перекладається як «Зукраїнити», а тлумачиться: «Принизити винного на глобальному рівні»!

  Якщо словники поповнюються символами нашої національної ідентичності, то що це, якщо не перемога? 😌 Вживайте нове слово і вживайте правильно! 🤗

  Slava Ukraini! Heroyam slava! 💙💛
Автор: перформанс агенція Procamp

Ви теж можете взяти участь у нашому проєкті. Для цього необхідно надіслати на адресу [email protected] віжуали (не більше двох, в форматі jpeg/png, розмір кожного файлу не більше 5 Мб, вертикальної орієнтації) та текстову легенду-супровід до них. 

Кожну таку роботу ми опублікуємо на нашому сайті та в окремому альбомі на Facebook сторінці MMR. Роботи, які наберуть найбільшу кількість реакцій, будуть презентовані на символічній виставці під час найближчої події MMR.

Постер на кавері: VMLY&R  

Розкажіть друзям про новину

Нове відео