22 Гру 2022, 13:52

Netflix зайнявся фітнесом та об’єднався з Nike

Стрімінговий гігант Netflix об’єднався з Nike, щоб запустити на своїй платформі безкоштовну програму для тренувань Nike Training Club вже 30 грудня.

«Не завжди легко мотивувати себе займатися спортом, але можливість відчути, як горять м’язи, а потім відразу перейти до одного з ваших улюблених шоу справді має певну привабливість», – написав Netflix у своєму блозі. «І тепер, це саме те, що ви можете зробити».

Пропозиція Nike Training Club від Netflix спочатку включатиме п’ять програм вправ, що складаються з декількох епізодів, випущених 10 мовами і призначених для різних рівнів фізичної підготовки. Є програма з 13 епізодів Kickstart Fitness with the Basics, а також програми для м’язів кору, йога, HIT і розтяжки, а також Feel Good Fitness.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Користувачі Netflix зможуть шукати “Nike” у додатку, щоб знайти тренування. Якщо у когось немає Netflix, програму Nike Training Club можна завантажити безкоштовно як для Android, так і для iOS.

Поряд із дуже популярним додатком Nike Run Club, Nike Training Club вже багато років є візитною карткою спортивної компанії, пропонуючи домашні тренування, які можна виконувати на своєму телефоні або планшеті у будь-який час. Nike зробила тренування у додатку в Nike Training Club безкоштовними під час спалаху пандемії COVID-19 і з того часу не скасовувала. Як зазначає Reuters, це означає, що компанія спромоглася зібрати серйозний обсяг особистих даних, включаючи індивідуальні вправи та купівельні звички.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео