22 Сер 2023, 17:17

Netflix випустить інтерактивну гру на основі романтичного реаліті-шоу

Netflix анонсував нову мобільну гру на основі популярного реаліті-шоу «Любов сліпа».

Netflix Stories — це майбутня інтерактивна гра з вигаданим сюжетом, яка дозволить глядачам познайомитися зі світами та персонажами популярних фільмів і серіалів Netflix.

Першою грою, яка з’явиться у додатку, стане «Netflix Stories: Love is Blind», яка має на меті дати гравцям уявлення про те, як це — бути зануреним у соціальний експеримент, де самотні люди намагаються знайти кохання, не бачачи, як виглядає інша людина.

Гравці зможуть взаємодіяти зі своїми партнерами по грі, обираючи одну з трьох запропонованих відповідей, що дає їм можливість або розпалити драму, або побудувати глибші зв’язки. Вони також можуть налаштувати свого персонажа, обираючи вбрання, макіяж та зачіски.

Однак додаток Netflix Stories обмежує користувачів лише двома розділами на тиждень, що, ймовірно, мотивуватиме їх постійно повертатися до гри, щоб дізнатися, з ким у підсумку зустрічається їхній персонаж. Глави Love is Blind будуть виходити по вівторках і четвергах. Загалом вийде 15 глав.

«Netflix Stories: Love is Blind» виходить 19 вересня, за кілька днів до прем’єри п’ятого сезону однойменного реаліті-шоу, яка відбудеться 22 вересня на стримінговому сервісі. Гру можна знайти в мобільному застосунку Netflix і безкоштовно завантажити для передплатників Netflix.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео