27 Апр 2022, 13:36

На Airbnb представлені порожні кімнати зниклих безвісти жінок

Статистика приголомшує: за даними Мексиканської асоціації вкрадених та зниклих дітей, у Мексиці щодня пропадає в середньому 10 жінок, 55% з них неповнолітні. Тим часом їхні сім’ї повинні впоратися з фінансовими наслідками їх пошуків, а також з неймовірним болем такої раптової втрати.

Щоб допомогти підвищити поінформованість і ресурси для зниклих безвісти жінок Мексики, агентство запустило нову платформу «Empty Rooms, Cuartos Vacíos» («Порожні кімнати») для підвищення поінформованості про цю проблему, а також для фінансової підтримки сімей. Створений у співпраці з агентством FCB México, проект «Порожні кімнати» представляє житлові приміщення, що належали жінкам, які пропали безвісти, на різних платформах з оренди, таких як Airbnb і Facebook Marketplace.

Похмурі образи кімнат, які розміщені на платформі, супроводжують історії кожної із зниклих безвісти жінок. Зображення та опис показують, що кожна жінка залишила по собі, наприклад одяг та особисті речі, і дозволяють людям зазирнути в життя людини, яка зникла безвісти.

Для ясності: ці кімнати насправді не здаються. Але доходи від пожертвувань, зроблених через платформу, підуть на ресурси, необхідні для пошуку цих жінок та підтримки їхніх сімей.

«Неушкоджені кімнати зниклих жінок — це символи надії, які ми не хочемо забувати, як і кімната Заїри, яка пустувала 11 років», — йдеться у заяві засновника агентства Марії Олени Соліс.

У міру того, як все більше історій про зниклих безвісти жінок доповнюється такими кампаніями та платформами, як «Порожні кімнати», нав’язлива, дуже специфічна криза продовжує розгортатися. Феміцид, термін, що використовується, коли жінок вбивають через їх стать, набирає обертів у Мексиці, а також у низці інших країн Латинської Америки та Карибського басейну. Необхідність міжнародних зобов’язань щодо ресурсів та обізнаності має вирішальне значення.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео