14 Лис 2023, 11:47

Microsoft створив їстівний шоколадний контролер Xbox, натхненний фільмом «Вонка»

Напередодні довгоочікуваної прем’єри фільму «Вонка» від Warner Bros. Pictures Xbox відзначив повернення знаменитого шоколатьє з першим у своєму роді ігровим досвідом для ласунів.

Починаючи з 13 листопада, шанувальники можуть взяти участь у розіграші та виграти їстівний контролер Xbox, виготовлений зі 100% чистого шоколаду та загорнутий у фірмову золоту обгортку.

Контролер, який має спеціальний бордовий дизайн, натхненний класичним пальтом Вонки з фільму, вийшов з п’ятьма додатковими шоколадними трюфелями, які були створені, щоб покращити ігровий досвід на Xbox за допомогою штрихів, натхненних Вонкою.

Зокрема, «Achievement Hunting» містить низку інгредієнтів, що підвищують енергію; «Button Smasher» дзижчить від аромату еспресо; «Your Citrus Sidekick» відсилає до «фруктового розмаїття» ігор Xbox Game Pass з нотками апельсина; «Xtra Kick» поєднує солодке та гостре, а «Wonka for the Win» — це просто 100% чистий шоколад.

Окрім цього, ігрова компанія також створила консоль Xbox Series X за мотивами фільму та накладку на дисплей у стилістиці вітрини магазину для обраних переможців розіграшу. Лімітована консоль створена за мотивами шоколадної крамниці Віллі Вонки, проте, на відміну від контролера, ігрова система не є їстівною.

Щоб взяти участь у розіграші, потрібно підписатись на сторінку Xbox в X (Twitter) та поділитись офіційним твітом компанії. Розіграш триватиме з 13 листопада по 14 грудня, якраз напередодні прем’єри фільму з Тімоті Шаламе в головній ролі 15 грудня.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео