04 Жов 2022, 12:50

Масі Найєм став героєм кампанії українського бренду чоловічого одягу

Минулого року бренд Indposhiv запустив лінійку Indposhiv Casual – колекцію готового чоловічого одягу, пошиту за стандартами bespoke.

У цих колекціях бренд намагався відобразити те, як бачить собі гардероб сучасного українського чоловіка. Проте, у 2022 році змінилося все – і ставлення до одягу, і уявлення про те, яким тепер він має бути. Змінилися і клієнти.

Раніше бренд визначав їх як чоловіки, котрі зробили себе самі. З 24 лютого до цього визначення додалося «і привели нашу країну до перемоги».

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

З цього усвідомлення з’явилася колекція Indposhiv Casual FW 22. Героєм кампанії став Масі Найєм.

Засновниця Indposhiv Катерина Возіанова пояснила, що цією кампанією та колекцією вони хочуть показати, через що зараз проходить Україна, через що проходять чоловіки, як трансформується «українська чоловіча мода», яка вже ніколи не буде просто одягом.

Колекція вже представлена ​​в домі бренду і незабаром буде на сайті.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео