23 Мар 2022, 12:22

Louis Vuitton випустили колекцію ювелірних виробів з ініціалами V і Z

Французький дім моди Louis Vuitton випустив колекцію ювелірних виробів, яка обурила мережу.

Ще на початку березня стало відомо, що французький модний будинок Louis Vuitton закриває свої магазини в росії через війну в Україні. Проте нещодавно деякі користувачі мережі запідозрили його у підтримці росіян.

Скандал навколо бренду вибухнув через нову ювелірну колекцію Louis Vuitton Volt, в якій користувачі мережі Instagram побачили літери V і Z, що зображуються на російській військовій техніці.

Компанія пояснила, що для створення прикрас використовувалися культові ініціали модного дому, тобто. L і V. На сайті Louis Vuitton вказано, що Z — це ініціали дому моди, які «ніби життєвий імпульс», з’єднуються на браслетах у різних комбінаціях, «як серцебиття або ритм, що повторюється».

Однак у коментарях вважали недоречним використання цих букв під час того, як росія здійснює повномасштабне вторгнення на територію України.

Варто зазначити, що дизайнерка прикрас Франческа Амфітеатрів вперше представила браслет у цьому дизайні ще 5 лютого.

У рекламній компанії колекції бренду знялися голлівудська актриса шведського походження Алісія Вікандер, американський хіп-хоп-виконавець Kid Cudi та китайська актриса Джина Цзінь.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео