13 Тра 2024, 15:34

Lego представив ретро-радіо з можливістю прослуховування музики

LEGO представив новий набір «Retro Radio» — натяк на культові музичні епохи 50-х та 60-х років. Цей набір, що складається з 906 деталей, пропонує особливий досвід конструювання для ентузіастів музики та мистецтва.

Завдяки автентичному дизайну та кольоровим акцентам «Retro Radio» обіцяє перенести своїх конструкторів у минуле. Зібране радіо має функціональний циферблат, який керує налаштуваннями увімкнення/вимкнення звуку та перемикається між різними попередньо записаними мелодіями у звуковому динаміку, що повторює роботу справжнього ретро-радіоприймача.

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

На додачу до цього, на задній панелі радіоприймача є прихований відсік, куди можна покласти мобільний телефон для прослуховування музики.

Завдяки яскравим кольорам і ностальгічному дизайну, «Retro Radio» від LEGO — це і функціональна річ, і декоративний елемент, який добре вписується в сучасні інтер’єри, вносячи ретро-стиль в будь-яку обстановку.

«Retro Radio» буде доступний для учасників LEGO Insiders Club з 1 червня, а для всіх бажаючих — з 4 червня в магазинах LEGO та онлайн за ціною 100 доларів.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео