08 Вер 2023, 12:55

LATEXFAUNA випустили найвідвертіший кліп та бекстейдж з його зйомок на OnlyFans

Український інді-поп гурт LATEXFAUNA випустив відвертий кліп на композицію MASANDRA. У ньому соліст гурту робить кунілінгус дівчині.

Режисером нової відеороботи став популярний українсько-ізраїльський кліпмейкер Інді Хаїт.

Як стверджує гурт, кліп став найвідвертішим в історії українського шоу-бізнесу. Відео складається всього з однієї сцени та одного кадру.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

«Давайте без лишньої скромності. Ми зняли найвідвертіший кліп в історії українського шоубізнесу.  Тепер ви розумієте наше життєве кредо «лизати мед просто з вулика», а хто цього не робе, той — бідолаха, сорян. І якщо ви хочете подивитися на процес знімань сього шедевру від пана Інді Хаїта, то підписуйтеся на наш OnlyFans, там ви побачите всі нюанси знімань. А всі гроші з ваших підписок ми направимо на закупівлю дронів для ЗСУ», — прокоментував гурт.

Процес зйомок роботи можна переглянути, підписавшись на акаунт гурту на OnlyFans. 

Нагадаємо, днями український інді-поп гурт Latexfauna створив сторінку на платформі OnlyFans для того, щоб зібрати гроші на дрони для ЗСУ.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео