08 Вер 2023, 12:55

LATEXFAUNA випустили найвідвертіший кліп та бекстейдж з його зйомок на OnlyFans

Український інді-поп гурт LATEXFAUNA випустив відвертий кліп на композицію MASANDRA. У ньому соліст гурту робить кунілінгус дівчині.

Режисером нової відеороботи став популярний українсько-ізраїльський кліпмейкер Інді Хаїт.

Як стверджує гурт, кліп став найвідвертішим в історії українського шоу-бізнесу. Відео складається всього з однієї сцени та одного кадру.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Давайте без лишньої скромності. Ми зняли найвідвертіший кліп в історії українського шоубізнесу.  Тепер ви розумієте наше життєве кредо «лизати мед просто з вулика», а хто цього не робе, той — бідолаха, сорян. І якщо ви хочете подивитися на процес знімань сього шедевру від пана Інді Хаїта, то підписуйтеся на наш OnlyFans, там ви побачите всі нюанси знімань. А всі гроші з ваших підписок ми направимо на закупівлю дронів для ЗСУ», — прокоментував гурт.

Процес зйомок роботи можна переглянути, підписавшись на акаунт гурту на OnlyFans. 

Нагадаємо, днями український інді-поп гурт Latexfauna створив сторінку на платформі OnlyFans для того, щоб зібрати гроші на дрони для ЗСУ.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео