22 Лют 2024, 10:41

Lady Gaga стане хедлайнером відеогри Fortnite Festival

Співачка Lady Gaga була оголошена хедлайнером другого сезону відеогри Fortnite Festival. Сезон розпочнеться 22 лютого і триватиме до 22 квітня.

Протягом цього часу співачка виконає деякі зі своїх хітів у Fortnite, від «Applause» до «Born This Way», на сцені, оформленій у стилі її музичного альбому «Chromatica».

Фестивальний пропуск Unlock Your Talent запропонує безкоштовний трек і преміум-трек, який дасть гравцям доступ до інструментів, джем-треків та інших бонусів.

Ті, хто вибере Premium Reward Track, заплативши 1 800 віртуальних баксів, отримають доступ до Enigmatic Gaga Outfit — загадкового вбрання співачки. Боді, розроблене Нандж Магро, яке Lady Gaga носила під час свого туру «Chromatica Ball» у 2022 році. Преміум-гравці також отримають спеціальні тематичні інструменти Chromatica, зокрема гітару та клавішні.

Lady Gaga стала другим хедлайнером Fortnite Festival після The Weeknd. Для тих, хто вперше приєднався до цього, виконання фестивальних квестів буде сприяти просуванню гравців у їхньому пропуску, відкриваючи нові нагороди.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео