21 Лип 2022, 10:53

Ford зняв міні-фільм жахів, щоб представити свій «жахливо швидкий» пікап

Фанати фільмів жахів знають, що у таких фільмах завжди є хтось, хто не виживає. Проте у фільмі жахів від Ford цього не відбувається, оскільки головний герой Raptor R, який має перевагу – швидкість.

Щоб передати «жахливо швидкий» характер позашляхового пікапа, автовиробник та рекламне агентство Wieden+Kennedy New York випустили трейлер фільму жахів, який показують у кінотеатрах. Ролик у стилі фільмів 90-х оживляє всі можливі хорор-фішки фільмів жахів, від кажанів до монстрів.

Креатори створили навіть постер до свого фільму.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Пустеля Юти стає темним місцем для цього міні-фільму, а водій Raptor R потрапляє в кошмар із скорпіонами, вовками, гримучими зміями, кажанів і Слендерменом, персонажем, створеним учасником інтернет-форуму Something Awful у 2009 році в наслідування персонажів міських легенд.

Головний герой рятується від усіх цих монстрів, тому що має перевагу.

Scary Fast проводить паралелі між схильністю кіноманів до фільмів жахів та одержимістю водіїв швидкими автомобілями, де всі вони цілеспрямовано лякають себе.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео