27 Бер 2024, 15:20

FAVBET патронує роту «Фаворит»

Відповідальний український бізнес допомагає армії з перших днів війни. Донати, забезпечення технікою та обладнанням, загальнонаціональні збори — всі роблять те, що можуть та вміють, заради спільної мети.

Українська iGamіng-компанія FAVBET від початку повномасштабного вторгнення підтримує армію через низку проєктів, а також благодійний фонд Favbet Foundation, у якому діє два окремі хаби допомоги.

Перший — гуманітарний, допомагає переселенцям в Україні та за кордоном, запускає освітні проєкти для дітей, передає гумдопомогу. Другий — мілітарний, зосереджений на забезпеченні армії, у першу чергу автомобілями та дронами різних модифікацій.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь
Рота «Фаворит»

У 2023 році компанія однією з перших в українському бізнесі стала патронатом цілого підрозділу ЗСУ — рот ударних БпЛА під назвою «Фаворит». За умовами співпраці компанія взяла на себе все технічне забезпечення роти для виконання бойових завдань.

Історія «Фавориту»

Рота ударних безпілотних авіаційних комплексів (РУБАК) «Фаворит» у складі ЗСУ була створена восени 2023 року. У склад підрозділу входять досвідчені воїни та пілоти, більшість з яких — представники єдиноборств та інших видів спорту. Офіційне кредо «Фавориту» — «Вільні та руйнівні». Шеврон з цим гаслом отримують тільки після випробування на силу та витривалість.

Командир «Фавориту» — співзасновник та віцепрезидент Української федерації ММА (UFMМА) та віцепрезидент Професійної ліги змішаних бойових мистецтв WWFC Денис Перч.

Денис Перч
Бійці мого загону 一 це справжні професіонали. Нам довелося докласти серйозних зусиль, щоб усіх об’єднати, але це важливий крок для нашої перемоги. Я вдячний команді за те, що мені випала доля його очолити. Тут всі об’єднані однією метою 一 знищити якнайбільше ворогів і максимально наблизити перемогу.
Денис Перч

До моменту створення «Фавориту» Денис служив у розвідувальній роті, де пройшов шлях від розвідника до командира. У вересні 2022 року бійці під його керівництвом брали участь у контрнаступі на Харківщині, виконували бойові завдання на Бахмутському та Лиманському напрямках.

Хоча обов’язки командира забирають більшість часу, Денис знаходить час і для спортивної роботи. Завдяки зусиллям UFMMA українські бійці регулярно посідають найвищі сходинки на міжнародних турнірах, а WWFC входить до топ-10 професійних ліг світу. Сьогодні більшість воїнів «Фавориту» — друзі Дениса, а також спортсмени і тренери, що поставили спортивну кар’єру на паузу заради захисту України.

Рота «Фаворит»

Патронат FAVBET

FAVBET патронує «Фаворит» з моменту створення та забезпечує підрозділ усім необхідним для повсякденної діяльності: автівками, дронами, FPV-окулярами, старлінками, зарядними станціями та іншим технологічним обладнанням.

Рота «Фаворит»

За пів року співпраці рота «Фаворит» отримала пакети допомоги, куди увійшли:

  • 600+ дронів і комплектуючих до них;
  • 9 автомобілів для виїзду на позиції;
  • супутнє обладнання та витратні матеріали для БпЛА: 3D окуляри для FPV дронів, акумулятори, приймачі та підсилювачі сигналу, політні стеки, відеокамери, пульти управління, запасні пропелери;
  • комплект амуніції та обладнання для повсякденної діяльності роти: комплекси супутникового зв’язку Starlink, зарядні станції, обігрівачі, рюкзаки, планшети, комп’ютери, модеми тощо.
Сьогодні якість дронів дуже впала через намагання багатьох компаній просто поставити галочку у допомозі найдешевшою пташкою. Дуже цінно, що FAVBET для нашої роти обирає кращі безпілотники, у якості яких ми завжди впевнені.
Денис Перч
командир
Рота «Фаворит»

У FAVBET кажуть, що партнерство з підрозділом — не одноразова акція, а довготривалий проєкт, що не має конкретних часових меж.

Підтримка нашого війська — це не тільки питання проукраїнської позиції, а внесок у збереження України як вільної держави. Саме тому допомога FAVBET триватиме стільки та в тому обсязі, скільки цього потребуватиме наша перемога.
FAVBET

«Армія дронів» зростає 

Водночас з підтримкою «Фавориту» FAVBET продовжує участь в найбільших проєктах UNITED24 із забезпечення дронами українських Сил оборони. Минулого року компанія стала найбільшим корпоративним донором двох етапів Операції «Єдність» із закупівлі 15 000 FPV-дронів, передала 57 млн грн на закупівлю 53 нових пікапів для комплектування рот ударних БпЛА, а у 2024 — став учасником збору на 35 безпілотних морських дронів Sea Baby для СБУ, задонативши рекордні 10 млн грн, найбільшу суму серед усіх українських бізнесів.

Рота «Фаворит»

Загалом за підтримки групи компаній FAVBET допомога ЗСУ перевищила 300 млн гривень, враховуючи закуплені 280 автомобілів та понад 650 дронів для армії.

Нам здається, що обсяги підтримку нашої армії — найкращий різновид бізнес-конкуренції. Хто б не опинився на першому місці, виграють усі. Тому продовжуємо в тому ж дусі та закликаємо долучатись до цього «змагання» всі українські компанії.
FAVBET

Розкажіть друзям про новину

Нове відео