12 Вер 2023, 18:33

Ескорт, зв’язки з рф та інше: конкурс «Міс Україна» потрапив у репутаційний скандал

Національний конкурс «Міс Україна», мабуть, припинить своє існування. Конкурс потрапив у репутаційний скандал через розслідування, яке провів комік, продюсер та волонтер Андрій Лузан.

Андрій Лузан закликав у своєму Instagram до бойкоту конкурсу, співласником якого є російський олігарх, а декілька учасниць якого пов’язані з росією.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andrii Luzan 🇺🇦 (@luzannnn)

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

За словами Лузана, одна із учасниць, Ксенія Магера, яка родом із Хмельницької області, давно не проживає в Україні. Дівчина жила у москві, а зараз мешкає у Дубаї. Вона має власний бренд одягу та відкрила там виробництво. Магера нібито дружить з росіянкою і брала участь у конкурсі «Майбутнє росії».

Ксенія відвідувала ресторан в ОАЕ, власником якого є російський бізнесмен Аркадій Новіков, який очолював штаб Путіна на виборах.

На сторінці учасниці конкурсу немає слів підтримки рідної країни або інформації про повномасштабне вторгнення. Більше того, у перші місяці війни Магера публікувала цинічні дописи.

В учасниці на ім’я Катерина Чувашова, яка родом з Дніпра, батька затримало СБУ, оскільки він — співробітник ФСБ та здавав росіянам позиції ЗСУ.

Ще одна конкурсантка зустрічається зі співвласником конкурсу «Міс Україна». І, як зазначив Андрій Лузан, зрозуміло, хто переможе у цьому конкурсі.

Після публікації розслідування та після скандалу у соціальних мережах учасниці конкурсу почали редагувати свої соцмережі. У тому числі і конкурсантка Ірина.

Вона додала до своєї сторінки патріотичні серця та закріпила публікації про «мир в усьому світі».

Крім того, Ірина запустила благодійний збір, закликавши хейтерів не писати гнівні повідомлення, а донатити.

Андрій також розповів, що з ним зв’язалася близька людина двох конкурсанток і розповіла, що деяких дівчат у цей проект затягують різними умовляннями та маніпуляціями та не дають просто так піти.

«Це лише частина інформації про учасниць. Багато з них, за словами колег з модельних агентств, відвідують тусовки російських олігархів у Куршавелі в якості ескорту», — додав Андрій.

Учасниці конкурсу та колишні співробітники почали ділитись інформацією, яка повністю дискредитує конкурс.

Представники конкурсу, у тому числі і його директорка Вероніка Щипцова, ніяк не прокоментували ситуації. Щипцова закрила свій профіль в Instagram та видаляє всю інформацію.

Сьогодні на сторінці конкурсу була опублікована заява, де оголошено про те, що «Міс Україна» відбудеться в онлайн форматі.

«У звʼязку з великим запитом громадськості, комітет конкурсу створив етичну групу перевірки, яка проведе додаткові дослідження учасниць на основі отриманих нових фактів. За результатами таких досліджень можливі виключення учасниць із складу конкурсу. Ми щиро вдячні за всю інформацію, що надходить нам. Також важливо аби кожен з нас відокремлював бездоказові слова від реальних фактів, застосовував критичне мислення та верифіковував інформацію, що надходить з різних інформаційних джерел», — заявила організація.

«Це має бути озвучено! Тому усі не байдужі і люди, які хочуть розголосу і готові поділитись своєю історією про Міс Україна, пишіть свої пости у всіх соц мережах з хештегами #янемовчу і #місукраїна. І давайте підтримувати усіх хто не боїться говорити. Тільки масовий розголос щось змінить. Самостійно я не зможу вплинути на всю цю ситуцію і систему. Якщо ми хочемо шось змінити, то давайте робити разом», — закликав Андрій Лузан.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео