01 Сер 2022, 17:19

Ейфелеву вежу сховали під мішками, щоб привернути увагу до війни в Україні

Креативна агенція Madcats створила серію постерів про те, як буде виглядати відпустка в Європі, якщо російські терористи прорвуть західні кордони України.

Європейські надії

Рік тому українці поряд з туристами з усього світу насолоджувалися відпусткою у Європі. А у 2022-му розпочалася велика війна за свободу. Справжнє протистояння світла та темряви, у якому українці, стали на захист не тільки своєї країни, але й життя та миру усієї європейської спільноти.

Від самого початку війни Україна отримала величезну підтримку з боку Заходу. Але з часом інтерес до подій в країні серед світової громади пішов на спад, та сягнув найнижчих рівнів з початком туристичного сезону.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Багатьом просто хочеться забути про війну і насолодитися літньою відпусткою, забуваючи, що між ними і російськими терористами є лише одна перепона — українські війська.

Українські реалії

Madcats знайшли спосіб нагадати європейцям, що ця війна стосується кожного. І якщо вони хочуть провести наступне літо на пляжі, а не в бомбосховищі, їм варто підтримати українських захисників.

Для цього креативники створили серію постерів, що передають атмосферу війни, яка спотворила вигляд мирного міста, але без відвертого зображення її жахливих наслідків. 

Натхненням стали визначні українські пам’ятки, які були захищенні мішками з піском та металевими каркасами не тільки від військових снарядів, але й від туристичних селфі.

Кожний постер має qr-код, який веде на благодійну сторінку, де можна у пару кліків перерахувати кошти на допомогу ЗСУ.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео