15 Лип 2022, 17:16
PR

Чому піарникам слід забути про 28 липня?

У минулі роки українських PR-спеціалістів 28 липня часто вітали з професійним святом. Проте слід пам’ятати про походження цієї дати — її обрали через те, що цього дня 2003 року відбулася реєстрація цієї професії в росії. А зараз як ніколи важливо викорінювати все, що хоч якось пов’язано з країною-агресором. На цьому наголошує і Сергій Біденко, репутаційний та антикризовий радник Bayka.Agency, автор антизашкварного календаря.

Хочу, щоб ви не вляпалися в історію, коли якогось *єра українських піарників вітають 28 липня з днем PR-фахівця, який є офіційним святом в рф. А ви ж пам’ятаєте, який зараз рік на двор, і розумієте, чому не варто вітати в Україні з 23 «фєвраля». І тепер знаєте і про 28 липня.
Сергій Біденко
репутаційний та антикризовий радник Bayka.Agency

Натомість він пропонує долучитися 16 липня до Всесвітнього дня PR, який мільйони практиків зі зв’язків з громадськістю по всьому світу збираються відсвяткувати вдруге.

Основні теми цього року — довіра, правда та прозорість.

Всесвітній день PR у 2022 році включатиме #MyPRStory — медіа-акцію, де кожен PR-професіонал може поділитися в соцмережах незабутнім спогадом зі своєї подорожі в PR-індустрії. Також буде представлено ​​Біблію PR — краудсорсингове сховище PR-ресурсів від PR-професіоналів з усього світу. Запланований і чат у Fireside Chat у Twitter Spaces, в якому візьмуть участь провідні PR-менеджери з усього світу.

Українські піарники, використовуйте #WPRD та позначайте @wordprday в Instagram, розповідаючи про свій досвід в PR. Давайте покажемо всьому світові наші класні кейси!

Розкажіть друзям про новину

Нове відео