19 Вер 2023, 16:34

Burberry Street: лондонці розкритикували перейменування станції метро Бонд-стріт

Перейменування станції метро Бонд-стріт на Burberry Street у центрі Лондона під час Тижня моди було піддано широкій критиці з боку пасажирів, оскільки це призвело до масової плутанини та кількох зірваних поїздок.

Джубилі, Центральна та Єлизаветинська лінії метрополітену у Вест-Енді є одними з найзавантаженіших вузлів лондонського метрополітену, тому це змусило багатьох поставити під сумнів логіку цієї останньої активації бренду Burberry.

На честь Тижня моди в Лондоні та з метою підвищення обізнаності про нещодавню реконструкцію флагманського магазину Burberry на Бонд-стріт станція була перейменована на Burberry Street, а вивіски та кільця були змінені на «лицарський синій» — новий фірмовий колір модного дому, обраний головним креативним директором Деніелом Лі.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Однак, організацію з управління транспортною системою Лондона Transport for London звинуватили у тому, що вона прагне заповнити дефіцит у фінансуванні в розмірі 740 мільйонів фунтів стерлінгів будь-якими способами.

Багато користувачів також вказали на небезпеку, яку подібні ребрендинги можуть спричинити для пасажирів з фізичними та розумовими вадами, які покладаються на чіткі і точні інструкції.

У відповідь прессекретар TfL заявив: «За останні роки TfL здійснив низку тимчасових перейменувань станцій, і хоча станція називається «Burberry Street», оголошення в поїздах та на станціях, а також персонал на платформах допоможуть клієнтам, якщо вони цього потребуватимуть».

Окрім цього, люди були обурені співпрацею Burberry з «робітничим» кафе Norman’s, яке звинувачують у нехтуванні своїм корінням через завищені ціни на страви та комерціалізацію «кавової культури».

Розкажіть друзям про новину

Нове відео