05 Жов 2022, 13:15

Бренд інтимних іграшок створив фалоімітатор у формі голови сенатора США

У червні Верховний суд скасував рішення у справі Ро проти Вейда, порушивши прецедент права на недоторканність приватного життя та аборт у Сполучених Штатах.

Виробник товарів для сексуального здоров’я Dame співпрацював з креативним агентством Mischief @No Fixed Address, щоб випустити фалоімітатор Мітча МакКоннелла, лідера меншості в Сенаті, який був однією з сил, що стояли за відміну рішення 1972 року, щоб американці могли буквально «трахнути» його і уряд. Фалоімітатор кольору льоду, що натякає на настрої законодавців, які здаються холодними, виступаючи проти вибору, і нагадує голову МакКоннелла має невелику вигнуту основу, на якій написано його ім’я.

Іграшка коштує 80 доларів, що є посиланням на ті 80% американців, які підтримують законність абортів за певних чи всіх обставин. 100% з продажів цих фалоімітаторів піде у фонди для абортів.

«Ми хотіли брати участь у дискурсі, збирати кошти та отримувати від цього задоволення», — пояснила засновник та генеральний директор Dame Олександра Файн. «Задоволення наша провідною силою, і нам потрібна автономія над нашими тілами, щоб насолоджуватися ними».

Фалоімітатор Dame Mitch McConnell в даний час доступний для попереднього замовлення і буде випущено всього 500 штук.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео