14 Жов 2022, 12:13

Браслет з Азовсталі «ВІРЮ ЗСУ» та автограф Залужного можна виграти за донат

Браслет з останньої партії Азовсталі з написом «ВІРЮ ЗСУ» не можна купити. Але можна виграти, зробивши пожертву всього від п’яти гривень. На зібрані кошти придбають систему протидії дронам під кодовою назвою «Ловець Шахедів», яка допоможе виявляти та знищувати ворожі БПЛА. 

До Дня захисників і захисниць фандрейзингова платформа UNITED24, monobank та Ігор Лаченков оголосили благодійний збір.  Його мета — зібрати кошти на комплекс боротьби з дронами. Серед усіх, хто пожертвує щонайменше 5 гривень, розіграють спеціальний наклад браслетів з останньої партії Азовсталі. 

Наклад складається з тисячі штук і не буде повторюватися. Ще одна його особливість — сто браслетів власноруч підписав Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Вісімдесят із них можна гарантовано отримати за внесок 100 000 грн. Ще двадцять браслетів розіграють серед усіх учасників, незалежно від суми їхнього внеску. Мінімальний внесок — 5 грн. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

«Азовсталь. Символ незламності», проєкт фандрейзингової платформи UNITED24,  Групи “Метінвест”, SOVA та “Нової пошти”, уже дозволив зібрати понад 40 мільйонів гривень, — говорить віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. — Лімітована серія браслетів «ВІРЮ ЗСУ», які розіграють серед благодійників monobank та Ігор Лаченков, дасть нам можливість придбати “Ловця Шахедів” — систему виявлення всіх типів літальних засобів, навіть тих, які використовують складні канали зв’язку, як іранські дрони-камікадзе Shahed. Вона має радіус дії 5 квадратних кілометрів та призначена для захисту об’єктів критичної інфраструктури. Такі системи стоять на озброєнні країн НАТО». 

«Зараз дуже важливо захистити наших людей від нової загрози — іранських дронів, — говорить співзасновник monobank Олег Гороховський. — Тому monobank разом з Ігорем Лаченковим вирішили приєднатись до UNITED24, щоб зібрати мінімум 100 мільйонів гривень на систему протидії дронам “Ловець Шахедів”, яка дозволить знешкоджувати ці дрони й рятувати життя. monobank уже переказав від себе 5 мільйонів гривень і ми запрошуємо усіх долучитися».

Збір триватиме з 9:00 (за київським часом)  14 жовтня до 23:00 15 жовтня. Для участі у розіграші браслетів «ВІРЮ ЗСУ» потрібно пожертвувати будь-яку суму від 5 грн. Чим більша сума, тим більше шансів виграти. Кількість транзакцій від однієї людини необмежена. Взяти участь у розіграші може кожен охочий із будь-якого куточка світу. «Нова пошта» власним коштом доставить усі браслети «ВІРЮ ЗСУ» їхнім власникам. 

Результати будуть опубліковані в телеграм-каналі «ОГо!» 16.10.2022 о 17:00.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео