21 Лис 2022, 11:54

Біля статуї бика у Нью-Йорку “прилетіла” російська ракета

Активісти української організації UAnimals розмістили скульптуру російської ракети біля статуї розлюченого бика на Волл-стріт. Попап-інсталяція покликана привернути увагу до екоциду, який Росія вчиняє під час війни в Україні.

«Цією акцією ми переосмислюємо зміст популярної статуї та показуємо, що розлютований бик може виявитись всього лише наляканою твариною, яка тікає від війни, — пояснює засновник UAnimals Олександр Тодорчук. Під час повномасштабного вторгнення росія вбиває не тільки людей, але й мільйони тварин. Та нищить екосистему загалом. Для боротьби з цим злочином ми запустили міжнародну кампанію #StopEcocideUkraine»

Організація UAnimals закликає Європейський парламент, Організацію Об’єднаних Націй, парламенти держав-партнерів, міжнародні організації та інституції засудити дії Росії, сприяти припиненню злочинів екологічного характеру, запровадити додаткові санкції проти РФ, сприяти поновленню екологічної безпеки України, а також допомогти у відновленні української екосистеми під час війни та у післявоєнний час, у тому числі застосувавши інструмент репарацій.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

«Через російську армію 20% природоохоронних територій України уражені війною. Загинули понад 6 мільйонів свійських тварин і понад 50 тисяч дельфінів Чорного моря. Підтримайте UAnimals, підтримайте Україну», — закликає американський актор, зірка «Мисливців на привидів» Ерні Гадсон.

Нагадаємо, що через російську агресію загинули мільйони тварин, 182 880 кв.м ґрунту забруднені шкідливими речовинами, а під окупацією знаходяться 8 заповідників і 12 національних природних парків.

Зробити крок до покарання росії за екологічні злочини під час війни можна прямо зараз, підписавши міжнародну петицію до ООН та ЄС.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео