26 Бер 2024, 14:20

Банк Кредит Дніпро та БФ «Здорове майбутнє» реалізували програми медичної та соціальної підтримки України

Банк Кредит Дніпро у співпраці з благодійним фондом «Здорове майбутнє» спрямував свої сили на реалізацію благодійних програм та проєктів в напрямку медичної та соціальної підтримки в Україні.

Мета — допомогти лікарям максимально професійно та швидко надавати якісну медичну допомогу нашим захисникам та українцям, щоб врятувати їхнє здоров’я, а часто — і життя. 

Так, Банк Кредит Дніпро разом з БФ «Здорове майбутнє» став одним з перших, хто у жовтні 2022 розпочав відновлення Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування (Харківська область), яку значно пошкодили та розграбували під час окупації.

Зазначимо, що до повномасштабної війни та страшної окупації у Балаклійській клініці було потужне обладнання, що дозволяло надавати медичну допомогу при гострому мозковому інсульті, при пологах, проводилися лапароскопічні та артроскопічні оперативні втручання. Лікарня приймала пацієнтів з різних областей України та навіть з інших країн. І все це було розтрощено вщент та розграбовано. І не лише розграбовано — вороги у лікарні влаштували свою казарму та жили там весь час окупації міста, що зробило тимчасово неможливим роботу лікарні за призначенням. На щастя, лікарі залишилися і працюють на своєму медичному фронті. Завдяки ЗСУ заклад відкрився знову, він працює в екстремальних умовах — туди щоденно привозять і наших поранених з передової, і мирних жителів, яким необхідне серйозне обстеження та оперативне втручання.

За півтора роки було зроблено чимало. Банк у співпраці з Фондом насамперед обладнав реанімаційні палати: було встановлено декілька мультипараметрових моніторів пацієнта Brightfield Healthcare V15e, електрокардіографи Brightfield Healthcare E3, шприцеві інфузійні насоси Brightfield Healthcare OIP-500, бінокулярний мікроскоп VIOLA MC20. При цьому монітори пацієнта Brightfield Healthcare V15e, які забезпечують високу точність вимірюваних реанімаційних, операційних показників, можуть працювати автономно від знімного акумулятора як у бездротовій мережі, так і з підключенням до центральної станції моніторування, мають до 120-ти годин внутрішньої пам’яті та захист від збоїв електромережі, що вкрай важливо сьогодні. Трохи пізніше було передано додаткове обладнання для реанімаційних палат, призначене для проведення тривалого і контрольованого введення лікарських засобів.

Також для Балаклійській лікарні було закуплено та передано медичні каталки JDC-ZY114, що мають гальмівну систему на кожному колесі, знімні бічні поручні, трансформується під пацієнта, що дозволяє перевозити хворого у положенні лежачи чи сидячи. 

А також нещодавно Банк разом з фондом придбали та передали 9 хірургічних аспіраторів, які допомагатимуть медикам повертати своїх пацієнтів до повноцінного життя не лише у самій лікарні, а й у польових умовах, у реанімобілях, адже мають живлення від акумуляторної батареї.

Банк разом з Фондом надає підтримку також і кільком лікарням Нікополя, серед яких Нікопольська міська дитяча лікарня, міська лікарня №4 та медико-санітарна частина Нікопольського заводу феросплавів. Нікополь є одним з міст, що, на жаль, піддається постійним обстрілам, тому українцям особливо важливо мати можливість отримати медичну допомогу на місці, не втрачати час, вирішуючи питання, як дістатися до обласного центру.

Наприклад, у медико-санітарну частину Нікопольського заводу феросплавів, куди звертаються не лише співробітники НФЗ та їх сім’ї, а й жителі міста, банк передав спірометр для перевірки дихальної функції пацієнтів,  відсмоктувач медичний для лікування лор-патологій, лабораторний мікроскоп Micros MC-50 Pink та проектор знаків для офтальмолога. Десятки тисяч людей працюють на стратегічно важливих підприємствах, які просто не мають права зупинити свою роботу. Зі співробітниками підприємств у місті запишаються й їх рідні, у тому числі дітки, яким потрібні не лише продукти чи речі першої необхідності, а й якісне медичне обслуговування. Адже до лікарні звертаються як маленькі пацієнти Нікополя та району, так і малеча із сусідніх міст — Покрова та Марганця.

Також Нікопольську міську лікарню №4 було забезпечено медичним обладнанням, яке надає можливість лікувати пацієнтів зі складними травмами кінцівок. У сьогоднішніх реаліях десятки українців щодня отримують важкі травми кінцівок та потребують висококваліфікованої хірургічної допомоги для їх збереження. Тому українські лікарні особливо потребують спеціального обладнання для лікування важких переломів.

Наша мета — допомогти лікарям максимально швидко та вчасно надавати нашим воїнам та мирним жителям прифронтових районів якісну медичну допомогу, тому що із сучасним медичним обладнанням лікар  може зробити набагато більше. Життя триває, незважаючи на жахи війни. Зараз саме час дбати про здоров’я, адже люди — найцінніший скарб держави.
кажуть у Банку Кредит Дніпро, банку з українським серцем

Розкажіть друзям про новину

Нове відео