05 Авг 2022, 11:22

Balenciaga представила сумку у формі мішка для сміття за $1790

Модний показ Balenciaga Демни Гвасалії Winter 2022 відзначився тим, що дизайнер привернув увагу до війни в Україні віршем, а також представив глядачам футболку у кольорах українського прапора, що створена в рамках співпраці з платформою UNITED24.

Шоу стало потужним і захоплюючим досвідом, оскільки моделі ходили на фоні ніби бурхливої зими, і це символізувало те, що Демна відчував, покидаючи свою рідну Грузію, так само, як і сім’ї з Україні. На показі було багато модних моментів, які змусили світ зупинитися та задуматися, наприклад, сумка для сміття.

«Я не міг упустити можливість зробити найдорожчий мішок для сміття у світі, бо хто не любить модних скандалів?» – сказав Демна.

Справді, дизайнер так і зробив, оскільки цей розкішний аксесуар створений на зразок одноразового мішка для сміття, тільки у Balenciaga він зроблений з еластичної телячої шкіри. Крім того, що це стосується тих самих тем, які були підняті на показі Winter 2022, Демна також зазначає, як мода прийме те, як щось подібне може бути модним.

Спроба Balenciaga, можливо, є найтактовнішою інтерпретацією на сьогоднішній день. Сумка представлена у чотирьох колірних рішеннях: чорний, білий і червоний, синій і чорний або жовтий і чорний. Делікатне покриття було додано, щоб надати аксесуару нерівномірний блиск, імітуючи чорні пакети, якими люди заповнюють свої баки для сміття, а на передній частині розміщений невеликий логотип.

Сумка Balenciaga Trash Pouch продається за ціною 1400 євро (1790 доларів), і її можна купити в бутіках Balenciaga та онлайн.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео