22 Лис 2022, 14:18

Balenciaga потрапила у скандал через фото дітей для нової кампанії

Balenciaga протягом років балансувала між авангардом і скандальністю, але цього разу вона перетнула межу настільки, що фанати більше не можуть захищати її творіння.

Іспанський розкішний дім моди викликав занепокоєння після розгортання кампанії із сексуальним підтекстом, героями якої стали діти, які тримають сумки у вигляді плюшевих ведмедиків у БДСМ одязі. М’які іграшки прикрашені аксесуарами, такими як легінси в сіточку і ремені.

Зйомка, схоже, є спінофом серії фотографій «Історії іграшок» Габріеле Галімберті, в якій автор подорожував світом, щоб зафіксувати дітей та їхні речі в їхніх кімнатах. Галімберті співпрацюва з брендом для створення фотографій.

Після негативної реакції, викликаної її спірною фотосесією, компанія видалила образливі зображення та залишила свою стрічку в Instagram відкритою, замінивши фотографії дітей на фото нової кампанії із зірками.

Хоча сумки ще не доступні для покупки на веб-сайті, зображення були створені для реклами предметів їхнього подарункового асортименту, включаючи багаторазові чашки кави за 90 фунтів стерлінгів і шлейку для собак за 705 фунтів стерлінгів.

Не дивно, що зображення кампанії викликали ажіотаж серед батьків у соціальних мережах, які назвали їх “моторошними” та “незручними”.

“Жахливо, скільки дорослих, мабуть, брало участь у цьому”, “Батьки, фотографи, креативні директори, копірайтери, співробітники дизайнерських агентств, продюсери, менеджери, рекламники… і ніхто з них не подумав: “Почекай хвилинку?”, “Господи, це просто моторошно і неправильно”, “*** типово для Balenciaga. Вони шокують, щоб привернути увагу до мотлоху із завищеною ціною. Це схоже на соціальний експеримент про те, наскільки смішні продукти, але люди купують сміття”.

“Це, проте, огидно і межує з розпустою. Що змусило батьків цієї дитини думати, що це нормально, я не можу зрозуміти”, – пишуть у соцмережах дорослі.

У Balenciaga поки що ніяк не прокоментували ці знімки.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео