24 Жов 2022, 12:42

Австралійські пожежники випустили календар на 2023 рік

Найспекотніший календар сезону повернувся. Календар із зображеннями австралійських пожежників відзначає 30-річчя об’єднання героїв та тварин випуском на 2023 рік.

З моменту свого запуску Австралійський календар пожежників був зосереджений на благодійності та пожертвуванні мільйонів доларів на дослідження раку та порятунок тварин. Доходи від продажу на 2023 рік підуть до Ради австралійських добровільних пожежних асоціацій, Фонду «Kids With Cancer», Лікарні дикої природи Байрон-Бей та інших благодійних організацій в Австралії.

Календар також робитиме пожертвування Rescue Rebuild, програмі ремонту притулків від Greater Good Charities, яка займається ремонтом притулків для тварин, жертв домашнього насильства, житла для ветеранів та притулків для бездомних.

Пожертвування — це спосіб подякувати американцям, які підтримували їхні зусилля протягом багатьох років, та дику природу Австралії під час руйнівного сезону лісових пожеж у країні 2019-2020 років.

У календарі на 2023 рік представлені коали, ягнята, єхидні, каченята та інші тварини. Цього року коні, що позували для фотографій разом із пожежниками, належать організації Safe Haven Animal Rescue, кішки — врятовані тварини організації Best Friends Felines, а собаки — цуценята, яких можна усиновити з Safe Haven Animal Rescue та All Breeds Canine Rescue.

Як завжди, люди поряд з усіма цими чарівними тваринами на фотографіях календаря — справжні пожежники з Австралії, які захищають людей і планету.

Новинкою цього року у пропозиціях Австралійського календаря пожежників є денім-версія 2023 року. Коли їм випала можливість вибрати тему для нового випуску, пожежники вирішили, що найкраще підійдуть сині джинси.

Календар 2022 року можна побачити тут.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео