22 Лют 2024, 10:16

Аліна Котенко зайняла посаду Managing Director у агенції Initiative

Razom Group повідомляє про зміни у компанії. У Групі прийняли рішення про реструктуризацію, пошук нових інноваційних підходів та можливостей для розширення роботи на ринку. Такі кроки пов’язані із розумінням компанії необхідності постійної адаптації до нових умов. Глобальні зміни вплинули, зокрема, і на формування нового вектору розвитку медійної агенції Initiative. 

Сергій Костін залишає позицію Managing Director у агенції Initiative. Сергій в команді Initiative з 2015 року та безпосередньо керував агенцією з 2018 року. За цей час агенція виросла до ТОП-3 на ринку України серед медійних агентств з білінгу та утримує цю позицію. В 2020 Initiative був визнаний The Most Effective Media Agency of the Year за рейтингом Effie Awards Ukraine.

«Ми зробили велику роботу з розвитку та трансформації агенції в ТОП гравця ринку за останні роки, але треба рухатись далі. Я з легким серцем залишаю агенцію з однією з найкращих команд на ринку для нових викликів», — коментує Сергій Костін.

«Ми розвиваємося та зростаємо, тож подібні зміни є запланованими. Наші нещодавні перемоги потребують прийняття нових рішень та пошуку можливостей для росту, тож нова стратегія Initiative має на меті продовжити посилення агенції. Ми вдячні Сергію Костіну за його внесок у розвиток агенції і перемоги, які ми здобули у спільній роботі»,Арман Маткулов, СЕО & Board Member Razom Group.

Агенцію далі очолить Аліна Котенко, яка раніше займала посаду Managing Director Havas Media Ukraine. За останній рік під керівництвом Аліни Котенко агенція посилила свою позицію на ринку та посіла 3 місце у рейтингу медіа агентств «Вибір рекламодавця 2023», який представила Всеукраїнська рекламна коаліція.

«Здобутки Havas Media Ukraine та наш багаторічний досвід роботи з Аліною Котенко переконує, що вона принесе свій власний унікальний погляд на розвиток агенції Initiative та майбутніх проектів», — коментує Арман Маткулов, СЕО & Board Member Razom Group.

Розкажіть друзям про новину

Нове відео