Для покоління Z створили парфуми з вуглекислого газу, що утворився під час концерту | Дизайн на mmr.ua
Logo MMR base

Для покоління Z створили парфуми з вуглекислого газу, що утворився під час концерту

17 Грудня 2025

Хімія не є чимось, що приваблює покоління Z.

Тому креативне агентство Jung von Matt DONAU вирішило випустити перший у світі парфуми, виготовлені з вуглекислого газу, що утворився під час живого музичного заходу, щоб допомогти хімії позбутися репутації науки в білих халатах і викликати цікавість у молодого покоління Z.

Креативники співпрацювали з популярним австрійським музикантом BIBIZA над цим проєктом для Австрійської асоціації хімічної промисловості, щоб підвищити обізнаність про те, як хімія позитивно впливає на повсякденне життя людей.

Новий аромат «Donauwasser» нахнений піснею BIBIZA «Donau» та був створений за допомогою технології уловлювання та використання вуглецю для вилучення CO₂ з повітря під час ексклюзивного виступу музиканта та Австрійської асоціації хімічної промисловості в Posthof Linz 8 грудня, на якому були присутні понад тисяча людей.

Він був перетворений на сировину, що стала основою парфумів. BIBIZA, який особисто визначив і вибрав ноти аромату своїх парфумів у співпраці з парфумерами бренду Frau Tonis, описує аромат як ольфакторний імпульс — енергійний, бадьорий і електризуючий, з ноткою адреналіну.

Всього було випущено лише 50 флаконів, більшість з яких буде розіграно серед шанувальників BIBIZA.

Event logo

MRKTNG марафон 2026 — «Підкреслити головне»

Забудь про універсальні правила — їх більше немає. MRKTNG марафон 3 червня 2026 року — про маркетинг у реальному хаосі: коли інструментів більше, ніж ясності, а результат залежить від того, що ти обереш. Твоє місце вже чекає!

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір рішень, нагородження X-RAY і багато нетворкінгу.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Як бачимо, бренди все частіше роблять ставку на аромати. До прикладу, нещодавно Lidl випускав парфуми з ароматом круасана, Starbucks — з ароматом гарбузового лате, а Nissan — з ароматом диму від автомобільних шин. Також свої аромати раніше випускали KFC, Domino’s та Hellmann’s.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Владлена Колісник

Владлена Колісник

редакторка стрічки новин, Marketing Media Review
Дивитись інші пости автора
17 Грудня 2025, 17:19