Ван Гог та Фріда Кало запросили користувачів Tinder на побачення до музею | Креатив на mmr.ua
Logo MMR base

Ван Гог та Фріда Кало запросили користувачів Tinder на побачення до музею

22 Квітня 2024

Фондова біржа Сан-Паулу об’єдналася з дейтинг-застосунком Tinder у сміливому та інноваційному кроці, щоб сприяти культурному залученню та зародженню значущих зв’язків.

Кампанія під влучною назвою «Date at the Museum», створена рекламною агенцією Tech and Soul, запропонувала свіжий погляд на традиційне побачення, поєднуючи поціновувачів мистецтва з сучасними методами знайомств.

В основі кампанії — два вигадані профілі на Tinder, натхненні культовими художниками Фрідою Кало та Вінсентом Ван Гогом, які отримали назви Kakah та Vicente відповідно. Ці профілі, створені за допомогою штучного інтелекту, мали на меті передати суть особистостей та естетики митців, пропонуючи користувачам унікальний та інтригуючий досвід.

Коли відбувався «метч» між користувачами Tinder і Kakah або Vicente, автоматично надсилалося повідомлення із запрошенням на рандеву в Музеї мистецтва Сан-Паулу.

Кампанія заохочувала користувачів досліджувати не лише Музей мистецтва Сан-Паулу, а й інші культурні центри, які спонсорує B3, зокрема Пінакотеку штату Сан-Паулу, Музей зображень та звуку та відомий Інститут Іньйотім у Мінас-Жерайс.

Окрім сприяння романтичним зустрічам, «Date at the Museum» підкреслило важливість культурного збагачення та підкреслило доступність цих культурних інституцій завдяки спонсорській підтримці B3. Пропонуючи безкоштовні відвідини різних музеїв та галерей, B3 прагнула демократизувати доступ до мистецтва та сприяти глибшому розумінню багатої культурної спадщини Бразилії.

Event logo

MRKTNG марафон 2026 — «Підкреслити головне»

Забудь про універсальні правила — їх більше немає. MRKTNG марафон 3 червня 2026 року — про маркетинг у реальному хаосі: коли інструментів більше, ніж ясності, а результат залежить від того, що ти обереш. Твоє місце вже чекає!

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір рішень, нагородження X-RAY і багато нетворкінгу.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Щоб посилити охоплення кампанії, було залучено інфлюенсерів, які ділилися своїми «побаченнями» з Vicente та Kakah на своїх платформах у соціальних мережах, що ще більше розпалювало інтерес та ентузіазм до ініціативи.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Marketing Media Review

Marketing Media Review

Про все, що відбувається у світі маркетингу та креативу: новини, огляди трендів, авторські колонки, кейси та інтерв'ю
Дивитись інші пости автора
22 Квітня 2024, 11:25