UAnimals та Лєра Мандзюк розповіли, що таке токсична любов
У переддень Святого Валентина, коли звідусіль сипляться валентинки та майорять червоно-рожеві дизайни, UAnimals нагадав про інший бік любові, який руйнує та мучить людей (і не тільки), — токсичний.
Як показали дані всеукраїнського дослідження від UAnimals і Fama Agency, 55,2% українців та українок вважають експлуатацію диких тварин у цирках, дельфінаріях і зоопарках неприйнятною.
Тому разом із стендап-артисткою Валерією Манздюк бренд започаткував День токсичної любові, закликаючи обирати почуття, що не завдають болю тваринам.
Бо «любити тварин — це не підтримувати жорстокість до них»: розуміти, що тварини в контактному зоопарку голодні, виснажені та сонні, що дельфіни в дельфінарії можуть не хотіти плавати із людьми, що ведмідь у цирку на велосипеді перед тим, як на нього сісти, зазнав фізичного болю.
Нагадаємо, що UAnimals активно виступає проти негуманного ставлення до тварин в усіх його проявах і залучає до цього зірок та лідерів думок. Минулого тижня бренд разом із акторкою Анною Кошмал та гуртом Курган & Agregat закликав користувачів не носити одяг, який вбиває.