Taktika та KAMA запустили новий формат розмов про бізнес, маркетинг і креативну індустрію
Креативна агенція Taktika та освітня інституція Кyiv Academy of Media Arts створили новий формат «Тактична пʼятниця» — розмов про бізнес, маркетинг і креативну індустрію.
Для нас «Тактична пʼятниця» — це можливість «розвіртуалити» бізнес- та креативну спільноти, подискутувати на важливі для ніші теми, і все це в улюблений день тижня — пʼятницю. Формат передбачає камерну атмосферу, корисні розмови й обмежену кількість гостей, щоб кожен мав змогу поставити запитання спікерам, познайомитись і почуватися комфортно — чого зазвичай бракує на великих подіях. Одна тема, троє спікерів-професіоналів у своїй сфері та панельна дискусія, де вони разом розкривають тему ще глибше.
Подія буде проходити раз на місяць у пʼятницю в освітньому просторі КАМА.
Перша Тактична пʼятниця відбудеться вже 07.11 о 18:30. Тема заходу — «Великі плани 2026: як українські СМО планують маркетинговий рік».
Листопад — це час підбиття підсумків і старт планування нового року. Для когось планування — улюблена частина роботи, а для когось — навпаки. Нам самим цікаво почути, як СМО провідних українських компаній підходять до цього процесу, тому й обрали цю тему для першої «пʼятниці».
Серед спікерів першої Тактичної пʼятниці в КАМА:
- Юлія Новеченко — CMO Prom.
- Валерія Толочина — CMO Megogo.
- Дарина Скалун — CMO «Будинок Іграшок».
- Розмову модеруватиме головна редакторка Vector Юлія Ткач.
Відвідати подію можна придбавши квиток за посиланням.
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter