Моторошний ролик у стилі «Бітлджюса» показав, якою не повинна бути покупка автомобіля | Креатив на mmr.ua
Logo MMR base

Моторошний ролик у стилі «Бітлджюса» показав, якою не повинна бути покупка автомобіля

27 Серпня 2024

Дилер вживаних автомобілів CarMax співпрацював з Warner Bros. Pictures для створення надзвичайно моторошної кампанії, натхненної майбутнім фільмом «Бітлджюс Бітлджюс».

Знятий агентством The Martin Agency, «BeetleMax: The Way Car Buying Shouldn’t Be» — це кінематографічний ролик, який зображує, здавалося б, звичайну поїздку сім’ї за покупкою нового автомобіля.

У рекламі сім’я нерішуче розпитує про вигаданий автосалон, а потім тричі повторює «BeetleMax», що змушує їх заспівати пісню і процитувати слова з культової мелодії «Day-O», цього разу з ліричним поворотом на користь CarMax.

Кампанія триватиме в онлайн-відео, на телебаченні та в соціальних мережах до 10 жовтня.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Marketing Media Review

Marketing Media Review

Про все, що відбувається у світі маркетингу та креативу: новини, огляди трендів, авторські колонки, кейси та інтерв'ю
Дивитись інші пости автора
27 Серпня 2024, 14:17