Українські розробники випустили гру за мотивами роману «Тигролови» Івана Багряного | Диджитал на mmr.ua
Logo MMR base

Українські розробники випустили гру за мотивами роману «Тигролови» Івана Багряного

13 Травня 2026

На платформі Steam зарелізили українську гру «The Hollow», створену розробником Віталієм Чижем та студією Brenntkopf Development за мотивами роману «Tигролови» Івана Багряного.

Розробники називають гру політизованою історією про Україну, тоталітаризм та боротьбу за свободу. Вона нагадує шутери середини 2000-х, а також поєднує елементи виживання та горору.

Події у грі відбуваються наприкінці 1960-х років в альтернативному світі, а головний герой Морок з’ясовує походження вигаданої зброї «тунгусій» та шукає, хто контролює її використання.

У грі з’являються персонажі зі світу «Тигроловів» та реальні історичні постаті.

Реліз «The Hollow» став ще одним прикладом того, як українська культура та історія знатні розширити межі свого впливу та проникнути у несподіване середовище геймінгу. Ще одним прикладом цього можна назвати гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, яка об’єднала навколо себе не тільки геймерів, а й чимало брендів.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Марія Грицюк

Марія Грицюк

редакторка стрічки новин, Marketing Media Review
Дивитись інші пости автора
13 Травня 2026, 13:02