АЗОВ.ONE, Wanted Vegan та «Сільпо» створили благодійний десерт | Дизайн на mmr.ua
Logo MMR base

АЗОВ.ONE, Wanted Vegan та «Сільпо» створили благодійний десерт

04 Березня 2026

Бренд рослинної їжі Wanted Vegan, проєкт «Сільпо Хелс» та АЗОВ.ONE — офіційний відділ фандрейзингу бригади «Азов» — об’єдналися, щоб запустити спільну ініціативу «Легкий донат».

У межах співпраці створено лімітовану серію десертів, з яких 50 гривень із кожної банки буде спрямовано на потреби 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ.

Для Wanted Vegan та АЗОВ.ONE це вже не перша спільна ініціатива. Раніше партнери випускали лімітовані благодійні футболки, що отримали широку підтримку аудиторії. Нова колаборація стала продовженням цієї співпраці — тепер до неї долучився проєкт «Сільпо Хелс», який розвиває культуру збалансованого та здорового харчування в межах мережі «Сільпо» та формує асортимент для хелсі-раціонів.

Ініціатива отримала назву «Легкий донат», адже підтримати збір можна у звичний спосіб — обравши десерт. Із кожної банки 50 гривень автоматично перетворюються на донат, що становить більше половини вартості продукту. Із цієї суми 25 гривень передає Wanted Vegan та 25 гривень — «Сільпо Хелс», таким чином звичайна покупка стає прямою підтримкою бригади.

У колаборації беруть участь шість смаків десертів Wanted Vegan. Серед них — нові для бренду позиції: ванільний та шоколадний, які вперше з’являються в асортименті, а також фруктові смаки — манго, чорниця, смородина та вишня. Усі десерти виготовлені на рослинній основі та представлені в унікальному пакуванні, створеному спеціально для цього проєкту.

Десерти вже доступні у магазинах «Сільпо».

Event logo

MRKTNG марафон 2026 — «Підкреслити головне»

Забудь про універсальні правила — їх більше немає. MRKTNG марафон 3 червня 2026 року — про маркетинг у реальному хаосі: коли інструментів більше, ніж ясності, а результат залежить від того, що ти обереш. Твоє місце вже чекає!

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір рішень, нагородження X-RAY і багато нетворкінгу.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ
Для нас це продовження системної співпраці з АЗОВ.ONE та логічний крок у розвитку відповідального бізнесу. Ми вже бачили, як аудиторія підтримує спільні ініціативи, і зараз робимо донат максимально простим — він відбувається в момент покупки. Разом із «Сільпо Хелс» ми створили механіку, у якій кожен може легко долучитися до підтримки 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» НГУ.

Віктор Квашенко

співзасновник Wanted Vegan

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Марія Грицюк

Марія Грицюк

редакторка стрічки новин, Marketing Media Review
Дивитись інші пости автора
04 Березня 2026, 16:04