Агенція групи Dentsu Ukraine змінила свою назву
Агенція Media Maker з фокусом на інфлюенсер-маркетинг, яка входить до складу комунікаційної групи Dentsu Ukraine, оновлюється.
Відтепер компанія має більш лаконічний неймінг MAKER. Нова назва підкреслює мультидисциплінарність агенції: вона поєднує креатив, продакшн й аналітику, виходячи за рамки лише медіа, об’єднуючи культуру, візуальні мистецтва, соціальні ініціативи.
MAKER також відображає її підхід до співпраці: агенція робить разом із креаторами, брендами і ком’юніті, а не для них. Окрім цього, у межах оновлення усі SMM-компетенції, які розвивала група dentsu, тепер акумулюються в межах MAKER.
Нагадаємо, що також нещодавно Dentsu Ukraine запустила нову креативну агенцію — Dentsu Creative, що поглинула інший бренд комунікаційної групи — Isobar.