Креативна агенція підняла пивну хвилю на футбольних трибунах для «Оболонь»
08 Кві 2025, 17:23

Креативна агенція підняла пивну хвилю на футбольних трибунах для «Оболонь»

Агентство BrainTank створило рекламний ролик для бренду «Оболонь», у якому хвиля пива проноситься по трибунах. Цей креативний підхід поєднує в собі атмосферу футбольного стадіону та освіжаючий образ хмільного напою.

Ролик має на меті передати відчуття ейфорії та єдності, які виникають під час футбольних матчів, а також підкреслити зв’язок між переглядом футболу та брендом «Оболонь». Головним візуальним елементом є динамічна хвиля пива, що проноситься стадіоном, створюючи незабутнє враження.

«Ми хотіли розсмішити та нагадати, що життя — це миті, коли ти смієшся, розслабляєшся, вмикаєш матч і думаєш: «Ну, нарешті, буде пиво!» — коментують у Brain Tank.

4 червня MRKTNG MRTHN 2025

У програмі Івенту — 4 панельні дискусії, 30+ провідних маркетологів і комунікаційників країни, 500+ учасників офлайн, 8000+ глядачів онлайн. Це простір сенсів, де стратегія народжується в реальності, а не в брифі!

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ

Розкажіть друзям про новину