Бренд парфумів створив аромат з котячою м’ятою, покликаний рятувати стосунки
27 Бер 2025, 13:44

Бренд парфумів створив аромат з котячою м’ятою, покликаний рятувати стосунки

Кішка хейтить вашого хлопця? Придбайте обранцю парфум. LOLA MullenLowe та Lynx довели, що інноваційний продукт може змінити правила привабливості. Дослідження, проведене компанією Censuswide, показало, що 60% власників котів не будуть зустрічатися з тими, хто не подобається їхньому коту.

Тому LOLA MullenLowe створила «Lynx with Catnip» — перший в історії аромат для тіла, наповнений котячою м’ятою — природним афродизіаком для котячих — розроблений, щоб зачарувати як людей, так і їхніх котів.

Котяча м’ята — рослина з родини м’ятних, яка містить непеталактон — сполуку, що імітує котячі феромони, завдяки чому коти миттєво тягнуться до неї. Тепер, вперше, вона була розлита у пляшки у вигляді вишуканого аромату. І що в результаті? Аромат настільки інтригуючий, що навіть найпідліші коти падатимуть до ваших ніг. Агентство працювало з експертами-парфумерами Lynx протягом року, щоб створити аромат, який сподобається як людям, так і котам, додавши пеларгонію, мускатний горіх і кедр у ретельно збалансованому поєднанні.

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

«Як тільки ми помітили такий потужний інсайт, ми просто повинні були створити продукт на його основі. Але це було непросте завдання. На щастя, у нас був сміливий клієнт, готовий взятися за це. Завдяки їхньому досвіду в розробці ароматів ми не просто створили кампанію — ми створили унікальний продукт», — заявив Томас Остілья, виконавчий креативний директор LOLA MullenLowe.

«Впевненість — це ключ до успіху, але давайте будемо чесними, якщо її кіт не на борту, у вас проблеми. З «Lynx with Catnip» ми даємо хлопцям перевагу. Ця ідея виводить нашу мету як бренду і нашу платформу «The Power of a Fragrance» на абсолютно новий рівень», — додала Керолайн Грегорі, глобальний бренд-директор AXE & Lynx.

Розкажіть друзям про новину