Кам'яні ідоли та баба з приазовських степів: первісне мистецтво прикрасило нове Сільпо | Дизайн на mmr.ua
Logo MMR base

Кам’яні ідоли та баба з приазовських степів: первісне мистецтво прикрасило нове Сільпо

05 Серпня 2024

У Полтаві відкрили новий «Сільпо», оформлений у стилі петрогліфів — стародавніх зображень на камені, які залишили первісні люди.  

2 серпня у Полтаві, у новому блоці ТРК «Київ» на Павленківській площі, 3 гостинно відчинив свої двері новий супермаркет «Сільпо».

Натхненні первісним мистецтвом — петрогліфами, команда «Сільпо» вирішила прикрасити ними стіни нового супермаркету. На вході магазину площею 1452 кв. м гостей зустріне камʼяний логотип «Сільпо», де зашифровано таємне послання, а кам’яні ідоли та баба з приазовських степів супроводять у полюванні на найсмачніше. 

Дійшовши до озера над гастрономією, кожен віднайде смачний скарб до свого столу. Наскельні малюнки натякнуть на те, що вполювати у відділі випічки, допоможуть з вибором рибки власного посолу та копчення, піци власного виробництва і приготованих з любовʼю страв у відділі кулінарії. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Marketing Media Review

Marketing Media Review

Обо всем, что происходит в мире маркетинга и креатива: новости, обзоры трендов, авторские колонки, кейсы и интервью
Дивитись інші пости автора
05 Серпня 2024, 10:22