Батя та той, хто стріляв у Трампа: турецький олімпієць став зіркою мемів у соцмережах | Диджитал на mmr.ua
Logo MMR base

Батя та той, хто стріляв у Трампа: турецький олімпієць став зіркою мемів у соцмережах

01 Серпня 2024

Турецький олімпійський стрілець Юсуф Дікеч став зіркою соцмереж та героєм безлічі мемів після свого виступу на Олімпіаді.

Його команда отримала срібну медаль за підсумком балів у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів. Проте всім він запам’ятався своїм настроєм та відсутністю будь-якого спорядження.

51-річний Юсуф Дікеч є досвідченим стрільцем. Він унтерофіцер турецької жандармерії у відставці. Олімпієць не вперше представляє країну на Олімпійських іграх: раніше він виступав у 2012 та 2016 роках. Також спортсмен завойовував медалі на Чемпіонатах світу, Європи, а також на Середземноморських іграх.

Юсуф прокоментував свій виступ так: «Мені не потрібне спеціальне спорядження. Я — вроджений стрілець».

Проте користувачі соцмереж жартують, що Туреччина відправила на змагання кілера. А дехто порівняв вайб стрільця із «батею у відпустці».

Виступ турецького стрільця прокоментував навіть Ілон Маск:

Event logo

MRKTNG марафон 2026 — «Підкреслити головне»

Забудь про універсальні правила — їх більше немає. MRKTNG марафон 3 червня 2026 року — про маркетинг у реальному хаосі: коли інструментів більше, ніж ясності, а результат залежить від того, що ти обереш. Твоє місце вже чекає!

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір рішень, нагородження X-RAY і багато нетворкінгу.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Marketing Media Review

Marketing Media Review

Обо всем, что происходит в мире маркетинга и креатива: новости, обзоры трендов, авторские колонки, кейсы и интервью
Дивитись інші пости автора
01 Серпня 2024, 16:37