Виробник чорнобильської горілки підтримує українських біженців | Маркетинг на mmr.ua
Logo MMR base

Виробник чорнобильської горілки підтримує українських біженців

28 Березня 2022

Декілька років тому вчені експериментували зі слабко радіоактивними фруктами, вирощеними в садах у забрудненій зоні відчуження, яка оточує Чорнобильську атомну електростанцію, та поблизу неї. Вони хотіли перевірити, чи можна переганяти фрукти в спирт, і їм це вдалося.

Прибутки від спиртного напою під назвою Atomik спрямовувалися в громади, які живуть у неблагополучних районах поблизу зони.

Наразі російські війська окуповують землю, де вирощують і збирають ці фрукти, тож тепер Chernobyl Spirit Company підтримуватиме українських біженців та громади за рахунок двох нових преміальних фруктових шнапсів.

Напої переганяють з яблук, груш і слив з районів, постраждалих від російського вторгнення.

Професор Джим Сміт та його українські колеги заснували соціальне підприємство. Джим каже, що після того, як він працював над наслідками Чорнобильської катастрофи, він жахається бачити набагато гірший вплив російської війни на Україну.

Майбутнє проєкту Atomik і людей, які живуть і вирощують фрукти у своїх садах поблизу зони відчуження, зараз невизначене.

Event logo

MRKTNG марафон 2026 — «Підкреслити головне»

Забудь про універсальні правила — їх більше немає. MRKTNG марафон 3 червня 2026 року — про маркетинг у реальному хаосі: коли інструментів більше, ніж ясності, а результат залежить від того, що ти обереш. Твоє місце вже чекає!

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір рішень, нагородження X-RAY і багато нетворкінгу.

ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Marketing Media Review

Marketing Media Review

Обо всем, что происходит в мире маркетинга и креатива: новости, обзоры трендов, авторские колонки, кейсы и интервью
Дивитись інші пости автора
28 Березня 2022, 11:50