Danone припиняє нові інвестиції та імпорт в росію Evian та Alpro | Маркетинг на mmr.ua
Logo MMR base

Danone припиняє нові інвестиції та імпорт в росію Evian та Alpro

20 Квітня 2022

Французька компанія з виробництва продуктів харчування Danone припинила імпорт у росію мінеральної води Evian та продукції рослинного походження Alpro. Про це йдеться у фінансовому звіті компанії.

«Danone без сумніву засуджує війну, що триває в Україні. Danone вирішив істотно адаптувати свою діяльність в росії, шляхом:

  • переорієнтації свого портфеля на основні молочні продукти, дитяче та медичне харчування і припинення будь-якого імпорту продукції Evian і Alpro;
  • припинення всіх нових інвестицій, включаючи рекламу, розвиток бренду.

Danone не бере з росії готівку, дивіденди чи прибуток і передає будь-який прибуток, отриманий в країні, на організацію гуманітарної допомоги», – йдеться у заяві.

Раніше, після оприлюднення свідчень про вбивства мирних жителів у місті Буча, Danone розглядали можливі шляхи відходу з росії.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Marketing Media Review

Marketing Media Review

Обо всем, что происходит в мире маркетинга и креатива: новости, обзоры трендов, авторские колонки, кейсы и интервью
Дивитись інші пости автора
20 Квітня 2022, 12:50