22 Май 2019, 13:49

Prada відмовляється від використання хутра у своїх колекціях

Сьогодні Prada Group оголосила, що більше не буде використовувати хутро тварин у продуктах своїх брендів, починаючи з жіночої колекції SS2020. Існуючий інвентар буде продаватися до тих пір, поки кількість не буде вичерпана. Ця історична заява  є наслідком позитивного діалогу між брендом luxury сегменту та учасниками Fur Free Alliance (FFA), LAV, The Humane Society of The United States та представниками Відкритих Кліток Україна. 

Prada є останнім у довгому ряду компаній, які нещодавно прийняли співчутливе рішення про виключення хутра зі своїх полиць, включаючи Michael Kors, Gucci, Burberry, Armani, Hugo Boss та багато інших. До речі, українські дизайнери також відмовились від використання хутра тварин. 

«Prada Group» прагне до інновацій та соціальної відповідальності, і наша політика вільна від хутра є результатом позитивного діалогу з Fur Free Alliance, зокрема з LAV та The Humane Society Of The United States, — сказала Міучча Прада. «Орієнтація на інноваційні матеріали дозволить компанії вивчити нові межі креативного дизайну, задовольняючи попит на етичні продукти».

В багатьох країнах Європи хутряне виробництво вже заборонене, але деякі власники ферм знаходять шляхи задля реалізації свого кривавого бізнесу, та облаштовують невеликі шкуродерні в країнах, де ця жорстока практика ще легальна. На жаль, Україна є однією з таких країн. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео